anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam..mam pytanie.Czemu zamknięto mi jedną licytację,a drugą otworzono gdzie przedmiot był sprzeda

ewahonor887
#7 Wielbiciel#
  • Dnia 14.05.2021 zamknięto mi licytację która miała trwać do 15.05.2021. Drugi problem to otwarta została licytacja która zakończona była 2 maja a dziś okazało się że osoba wygrała licytację. Proszę o wyjaśnienia.
oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

@ewahonor887 Na Allegro Lokalnie niepłacona przez Allegro Finanse licytacja odnawia się automatycznie po pięciu dniach, więc kolejne osoby mogą licytować. Musisz tego pilnować - tuż przed odnowieniem otrzymujesz powiadomienie e-mail od Allegro, w którym możesz odnowienie zablokować. https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/wystawianie-ogloszen-na-allegro-lokalnie/jak-wystawic-ogl...

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Zamknięcie licytacji mogło być spowodowane złamaniem regulaminu a ponowne wystawienie sprzedanego przedmiotu na AL następuje z automatu po 5 dniach od zakończenia aukcji.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ewahonor887 sprzedaż leków (poza wyjątkami w regulaminie) jest zabroniona, dlatego Twoje oferty zostały usunięte. Jeżeli chodzi o drugą licytację to tak jak pisali członkowie społeczności, oferta z niesprzedanym przedmiotem wznawia się automatycznie po 5 dniach. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów