anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

witam wydrukowałem etykiety na której niema wskazanego paczkomatu do nadania co mam zrobić

MAMY ROZWIĄZANIE!
sayramik
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
47 ODPOWIEDZI 47
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@sayramik @Serafin42 @saturator88 otrzymaliśmy inne zgłoszenia na ten temat, mam potwierdzenie, że problem nie powinien już występować. Poproszę Was o wyczyszczenie pamięci podręcznej przeglądarki i ponowne wygenerowanie etykiety. Usunęłam etykiety, na których nie było paczkomatu nadawczego, więc możecie je ponownie wygenerować. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Basetka
#9 Pomysłodawca#

To chyba czeka Was trochę pracy dzisiaj. Z tego co czytam na forum to pewnie kilkanaście przypadków. Również proszę o usunięcie etykiety.

 

EDIT: już usunięte.

 

oznacz moderatorów
Olek41982
#9 Pomysłodawca#

Ja też poproszę.

oznacz moderatorów
6Motyl6
#8 Zapaleniec#

Również proszę o usunięcie etykiety gdyż mam ten sam problem

 

oznacz moderatorów
rafaldm0
#1 Nowicjusz#

Witam , też mam taki problem , czy może pani usunąć moje 3 etykiety ?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@rafaldm0 jasne! Gotowe 🙂

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
t_parkita
#2 Obserwator#

Widzę, że jest wysyp takich błędów na tablicy

oznacz moderatorów
mentos0012
#1 Nowicjusz#

Podpisam się do tematu. jakie błędy na allegro ! Inpost nie jest w stanie pomóc. 

oznacz moderatorów
Woland88P
#7 Wielbiciel#

Utworzyłem właśnie 3 etykiety. Podczas ich tworzenia nie miałem możliwości wyboru paczkomatu (nie wyświetlała się nawet mapka z wyborem).

1) Nie da się nadać tak przygotowanych paczek w paczkomacie - dostaję informację o błędnym numerze.

2) Na każdej etykiecie widnieje informacja: "Kliencie utwórz zlecenie odbioru paczek." - nie jestem jednak w stanie zamówić kuriera ponieważ nie widzę tych paczek w aplikacji Inpost.

3) Dzwoniłem na infolinie inpostu - twierdzą że z allegro lokalnie nie ma możliwości odbioru paczek przez kuriera (i nie ma też powiązania konta allegro lokalnie z aplikacja inpostu) i zaproponowano mi kontakt z allegro lokalnie (stąd temat) lub stworzenie nowych przesyłek i ich ponowną opłatę przez inpost (co jest troche bez sensu).

W jaki sposób mam nadać paczki z wygenerowanymi etykietami? Czy mogę jakoś stworzyć nowe etykiety? 

oznacz moderatorów
saturator88
#8 Zapaleniec#

 Mam dokladnie to samo, paczkomat mialem wybrany domyslnie, paczkomat nie przyjmuje tej etykiety 😞

oznacz moderatorów
Woland88P
#7 Wielbiciel#

Rozmawiałem właśnie z allegro. Mają sporo takich zgłoszeń, ale jeszcze nie wiedzą co jest grane. Ma do mnie oddzwonić osoba zajmująca się przesyłkami i współpraca z inpostem za jakies pół godziny - jak czegoś się dowiem to dam znać.

oznacz moderatorów
Basetka
#9 Pomysłodawca#

Podpinam się pod temat. U mnie to samo!

 

oznacz moderatorów
saturator88
#8 Zapaleniec#

A czy da sie  nadac takie paczki w paczkopunktach? (zabka itp)

 

oznacz moderatorów
6Motyl6
#8 Zapaleniec#

Dzisiaj sprzedałem na allegro lokalnie 2 książki w jednym zamówieniu, klient poprosił allegro inpost do jego paczkomatu, niestety ale nie zauważyłem, że ja nie nadaję w paczkomacie tylko jest opcja "utwórz zlecenie odbioru paczek". 

 

 

Nie wiem co zrobić, czy mam wezwać kuriera - "niezbyt wiem jak. Wcześniej dostarczałem do paczkomatu", czy jest możliwość zmiany żebym mógł dostarczyć do paczkomatu.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@sayramik @Olek41982 @saturator88 @Basetka @Serafin42 @t_parkita @6Motyl6 @Woland88P @mentos0012 usunęłam etykiety, w których nie było wybranego paczkomatu nadawczego. Bardzo proszę abyście wyczyścili pamięć podręczną i spróbowali ponownie wygenerować etykiety. 
Problem nie powinien już występować, gdyby było inaczej dajcie proszę znać! 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
t_parkita
#2 Obserwator#

Dziękuję, u mnie już wszystko wróciło do normy po wygenerowaniu kolejnej etykiety. Pozdrawiam

oznacz moderatorów
emjot1981
#2 Obserwator#

U mnie to samo... proszę o usunięcie etykiety...

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@emjot1981 gotowe 🙂 Etykieta została usunięta, wyczyść proszę pamięć podręczną przegladarki i powinno być już okej. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
damianbar
#8 Zapaleniec#

Witam, mam ten sam problem, czy można prosić o usunięcie etykiety

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@damianbar bardzo proszę! Etykieta usunięta 👍

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów