anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

witam wydrukowałem etykiety na której niema wskazanego paczkomatu do nadania co mam zrobić

MAMY ROZWIĄZANIE!
sayramik
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
47 ODPOWIEDZI 47
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@sayramik @Serafin42 @saturator88 otrzymaliśmy inne zgłoszenia na ten temat, mam potwierdzenie, że problem nie powinien już występować. Poproszę Was o wyczyszczenie pamięci podręcznej przeglądarki i ponowne wygenerowanie etykiety. Usunęłam etykiety, na których nie było paczkomatu nadawczego, więc możecie je ponownie wygenerować. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Basetka
#9 Pomysłodawca#

To chyba czeka Was trochę pracy dzisiaj. Z tego co czytam na forum to pewnie kilkanaście przypadków. Również proszę o usunięcie etykiety.

 

EDIT: już usunięte.

 

oznacz moderatorów
Olek41982
#8 Zapaleniec#

Ja też poproszę.

oznacz moderatorów
6Motyl6
#8 Zapaleniec#

Również proszę o usunięcie etykiety gdyż mam ten sam problem

 

oznacz moderatorów
rafaldm0
#1 Nowicjusz#

Witam , też mam taki problem , czy może pani usunąć moje 3 etykiety ?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@rafaldm0 jasne! Gotowe 🙂

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
t_parkita
#2 Obserwator#

Widzę, że jest wysyp takich błędów na tablicy

oznacz moderatorów
mentos0012
#1 Nowicjusz#

Podpisam się do tematu. jakie błędy na allegro ! Inpost nie jest w stanie pomóc. 

oznacz moderatorów
Woland88P
#7 Wielbiciel#

Utworzyłem właśnie 3 etykiety. Podczas ich tworzenia nie miałem możliwości wyboru paczkomatu (nie wyświetlała się nawet mapka z wyborem).

1) Nie da się nadać tak przygotowanych paczek w paczkomacie - dostaję informację o błędnym numerze.

2) Na każdej etykiecie widnieje informacja: "Kliencie utwórz zlecenie odbioru paczek." - nie jestem jednak w stanie zamówić kuriera ponieważ nie widzę tych paczek w aplikacji Inpost.

3) Dzwoniłem na infolinie inpostu - twierdzą że z allegro lokalnie nie ma możliwości odbioru paczek przez kuriera (i nie ma też powiązania konta allegro lokalnie z aplikacja inpostu) i zaproponowano mi kontakt z allegro lokalnie (stąd temat) lub stworzenie nowych przesyłek i ich ponowną opłatę przez inpost (co jest troche bez sensu).

W jaki sposób mam nadać paczki z wygenerowanymi etykietami? Czy mogę jakoś stworzyć nowe etykiety? 

oznacz moderatorów
saturator88
#8 Zapaleniec#

 Mam dokladnie to samo, paczkomat mialem wybrany domyslnie, paczkomat nie przyjmuje tej etykiety 😞

oznacz moderatorów
Woland88P
#7 Wielbiciel#

Rozmawiałem właśnie z allegro. Mają sporo takich zgłoszeń, ale jeszcze nie wiedzą co jest grane. Ma do mnie oddzwonić osoba zajmująca się przesyłkami i współpraca z inpostem za jakies pół godziny - jak czegoś się dowiem to dam znać.

oznacz moderatorów
Basetka
#9 Pomysłodawca#

Podpinam się pod temat. U mnie to samo!

 

oznacz moderatorów
saturator88
#8 Zapaleniec#

A czy da sie  nadac takie paczki w paczkopunktach? (zabka itp)

 

oznacz moderatorów
6Motyl6
#8 Zapaleniec#

Dzisiaj sprzedałem na allegro lokalnie 2 książki w jednym zamówieniu, klient poprosił allegro inpost do jego paczkomatu, niestety ale nie zauważyłem, że ja nie nadaję w paczkomacie tylko jest opcja "utwórz zlecenie odbioru paczek". 

 

 

Nie wiem co zrobić, czy mam wezwać kuriera - "niezbyt wiem jak. Wcześniej dostarczałem do paczkomatu", czy jest możliwość zmiany żebym mógł dostarczyć do paczkomatu.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@sayramik @Olek41982 @saturator88 @Basetka @Serafin42 @t_parkita @6Motyl6 @Woland88P @mentos0012 usunęłam etykiety, w których nie było wybranego paczkomatu nadawczego. Bardzo proszę abyście wyczyścili pamięć podręczną i spróbowali ponownie wygenerować etykiety. 
Problem nie powinien już występować, gdyby było inaczej dajcie proszę znać! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
t_parkita
#2 Obserwator#

Dziękuję, u mnie już wszystko wróciło do normy po wygenerowaniu kolejnej etykiety. Pozdrawiam

oznacz moderatorów
emjot1981
#2 Obserwator#

U mnie to samo... proszę o usunięcie etykiety...

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@emjot1981 gotowe 🙂 Etykieta została usunięta, wyczyść proszę pamięć podręczną przegladarki i powinno być już okej. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
damianbar
#8 Zapaleniec#

Witam, mam ten sam problem, czy można prosić o usunięcie etykiety

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@damianbar bardzo proszę! Etykieta usunięta 👍

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów