anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wpłata na konto aby zwróć komuś pieniądze

jordi1906krk
#7 Wielbiciel#
  • Dzień dobry,czy mógłbym poprosić o numer konta na który moge przelać środki aby zwrócić je kupującemu sprzedaż na platformie allegro lokalnie ponieważ nie mogę znaleźć 🙂 
oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

br.
#21 Demiurg#

To jest numer konta kupującego, musisz poprosić o ten numer kupującego.

Allegro zna ten numer ale nie pomoże, bo ze zwrotem wpłaty może się wiązać zwrot prowizji, a to jest dla Allegro niewyobrażalna strata.

oznacz moderatorów

jordi1906krk
#7 Wielbiciel#

Ok bardziej chodzi o wpłatę na to subkonto ponieważ nie mam środków na nim .Aż niego poszła wypłata na moje konto prywatne czy jest jakakolwiek szansa wpłacić na to subkonto ?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@jordi1906krk Nie możesz tam na AL doładować jak masz za mało, musisz zwrócić bezpośrednio na konto podane przez kupującego.

Zwrot jest realizowany z Twoich środków Allegro Finanse. Jeżeli na Twoim koncie nie ma wystarczającej kwoty, nie możesz zrealizować zwrotu w ten sposób. W tym wypadku skontaktuj się z kupującym, aby ustalić inną metodę zwrotu pieniędzy.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@jordi1906krk na lokalnie nie da się. Poproś kupującego o numer konta i wykonaj przelew tradycyjny. Ewentualnie nawet blik. (Tylko najlepiej wiadomości przez czat allegro)

oznacz moderatorów