anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wybór opcji dostawy na allegro lokalnie

jaro5904
#8 Zapaleniec#

Witam, zakupiono u mnie dwa przedmioty poprzez licytację na allegro lokalnie, teraz okazuje się że kupujący ma tylko do wyboru formę dostawy paczkomat. Wówczas płaci za dwie przesyłki a można jedną. Sugerowałem zaznaczyć drugą opcję "odbiór osobisty przedpłata" ale mi odpisuje że nie ma takiej możliwości. Faktycznie wystawiając przedmioty zaznaczyłem tylko paczkomat, ale wcześniej inna osoba była w tej samej sytuacji i mogła zaznaczyć dwie różne formy dostawy. Jak rozwiązać ten problem - aby "wilk syty i owca cała"

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

@jaro5904 Podaj mu swój numer konta bankowego. Niech zapłaci zwykłym przelewem za towar i jedną wysyłkę. Nie ma obowiązku płacić przez Allegro. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@jaro5904  jeśli korzystasz z opcji ,,wysyłam z allegro ,, to NIE PODAWAJ SWOJEGO NUMERU KONTA !!!!!

Klient oczywiście zrobi wpłatę ,ale Ty nie wygenerujesz etykiety , będziesz musial skorzystać z managera paczek , a będzie drożej .

oznacz moderatorów

jaro5904
#8 Zapaleniec#

Tak, to jest oczywiste co piszesz, natomiast jest taka sprawa że pierwszy zakup opłacił z opcją inpost a drugą chciał zaznaczyć odbiór osobisty przedpłata i nie można. Nie dziwię się że chce to zrobić w sposób dla siebie bezpieczny ale bez zbędnych dodatkowych kosztów, i to też rozumiem. Mnie interesuje dlaczego jest zablokowana u niego opcja inna, skoro druga osoba mając takie same parametry formy dostawy zrobiła to bez problemu, tzn i dostawa inpost a druga odbiór osobisty.

 

oznacz moderatorów