anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wycofanie się z al

LiCocoHandmade
#7 Wielbiciel#

Jak mogę wyjść z allegro lokalnie i być tylko na allegro. W zakładce sprzedaż mam tylko możliwość sprzedać na allegro lokalnie. Nie interesuje mnie wystawianie przedmiotu przez formularz. Chce normalnie wystawiać przedmiot przez allegro. Czy mam założyć konto od nowa ? 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#

Sa powiązane, możesz wystawiać tu i tu poprzez:Wystaw przedmiot - Allegro Lokalnie.png

oznacz moderatorów

LiCocoHandmade
#7 Wielbiciel#

To dlaczego w zakładce „sprzedaż”, gdzie sprawdzam jakie mam wystawione przedmioty w Allegro nie ma tego przedmiotu tylko jest w zakładce moje Allegro lokalnie ,wystawione przedmioty. ? Czy naprawdę na tej samej zasadzie działa to ? To dlaczego nie mogę być na Allegro tylko Allegro lokalnie ? 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LiCocoHandmade Gdy wystawisz przedmiot "przez dotychczasowy formularz" będziesz miała oferty tylko w zakładce "sprzedaż", a nie w zakładce moje Allegro lokalnie. Wystawiłaś na Lokalnie, to masz na Lokalnie.

Teraz wystaw na Allegro i sprawdź.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Klikasz "wystaw przedmiot" i na następnej stronie zaznaczasz mały odnośnik "możesz też wystawić przez dotychczasowy formularz" - wystawisz wtedy na zwykłym Allegro.

Nie pisz, że to nie działa, przed chwilą sprawdzone - działa.

oznacz moderatorów

LiCocoHandmade
#7 Wielbiciel#

Dla firm jest Allegro a nie dla firm Allegro lokalne ? Tak mam to rozumieć ?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@LiCocoHandmade Nie do końca. Wystaw tak jak ci zaznaczyłem, będziesz miał tu i tu.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Nieprawda. Teraz ma tu i tu. Po wystawieniu przez dotychczasowy formularz będzie miała tylko na zwykłym Allegro.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

I zakup odbywa się tu i tu?🤣

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Nie firma i firma może wystawiać i na Allegro i na Allegro Lokalnie.

oznacz moderatorów