anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wypłata środków, aktywacja, inne imiona

MAMY ROZWIĄZANIE!
krzysiek85793
#7 Wielbiciel#

Temat nie co skomplikowany, zakładając konto miało być wspólne z ojcem. Konto typowo na niego (imię), a przesyłki na mnie (inne imię), przez wiele lat kupowało się wiele rzeczy, później wykupiło smarta i tak rok za rokiem leciał. Poszedłem krok dalej - sprzedałem na allegro lokalnie, trochę stresu czy się uda, czy nikt nie oszuka. Wszystko przebiegło pomyślnie. Nadszedł czas wypłacić środki - nie mogę aktywować i wypłacić bo dane się nie zgadzają bankowe (imiona) - co z tym problemem zrobić? Chyba będę zmuszony założyć nowe konto a środki przepadną.
P.S. nie wiem w jakim dziale umieścić

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
LEW433
#21 Demiurg#

Napisz najpierw tu i zobaczysz czy da się zmienić, dotyczy tylko imienia na koncie Allegro to powinno się udać: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=6a7ab6d0-2364-4a46-86ff-3aafcca487ab&subjectId=2aad59dd-2...

oznacz moderatorów
krzysiek85793
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za podpowiedź! Dane zmienione więc wszystko powinno być z górki! 😄

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@krzysiek85793 a Twój tato nie może wypłacić na siebie?

oznacz moderatorów
krzysiek85793
#7 Wielbiciel#

Ostatecznie tak, ale co dalej z kontem, zapomnieć i założyć nowe? Jeszcze nie sprawdzałem czy na tego samego emaila da się...

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Do jednego konta jeden mail, jak nowe konto to inny mail musi być. Myślałem że chcesz spróbować zachować to konto!

oznacz moderatorów
krzysiek85793
#7 Wielbiciel#

Najchętniej to bym zachował, jeśli się uda wypłacić środki i później wypłacać już na moje konto 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Najpierw spróbuj zmienić dane konta Allegro do sowich prawdziwych, bankowych, skontaktuj się z Allegro tak jak Ci napisałem.

oznacz moderatorów