anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wyróżnienie ogłoszenia w promocji, a potem naliczenie pelnej kwoty?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:93211591
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, mieliście może tak, że zakupiliście wyróżnienie w promocji za np. 1,99 zł,  by w ostatnim dniu wyróżnienie zobaczyć koszt wyróżnienie 13.90 zamiast 1,99???

Do tej pory nie sprawdzałam ile faktycznie obciąży mnie Allegro, przykre czuć że firma tak duża oszukuje takiego małego kruczka jak ja.

 

 

 

 

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22
Client:93211591
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za odpowiedź. 

Cieszy, że to "tylko" błąd formularza.

 

 

oznacz moderatorów
igolek
#10 Popularyzator#

@la_nika Nie czuję się przekonany, to jakieś czary chyba! Wielka firma usiłuje mi powiedzieć, że co innego widzę, co innego zapłacę.
Po pierwsze po kiego grzyba w ogóle otwiera mi się przymusowe okno ustalania wyróżnień gdy zmieniam tylko cenę?

Po drugie, skoro się otwiera to czemu nie mam opisu, że trwa promocja mojego ogłoszenia?
Po trzecie kto zarządza moją sprzedażą, ja czy Allegro? Jak to nie mogę wycofać promocji, rozumiem, że opłata została pobrana za trzydzieści dni i kropka ale nie da się wyłączyć promocji, a może ja tak chcę?
Po czwarte nie mydlcie oczu błędem technicznym, potwierdzę 13,90 to będę płacił 13,90.
Wasza niewiarygodność rośnie niewiarygodnie!

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@igolek podczas edycji ogłoszenia widoczne jest wykupione promowanie. Również podczas edycji można je włączyć i dlatego ta sekcja jest widoczna.
"skoro się otwiera to czemu nie mam opisu, że trwa promocja mojego ogłoszenia?" - to jest właśnie problem techniczny, który naprawiamy.
Możesz zakończyć ogłoszenie, jeśli nie chcesz promować ogłoszenia.
Gdy potwierdzisz zmiany podczas trwania promocji to nie zapłacisz podanej kwoty, już zapłaciłeś za promowanie zgodnie z promocyjną ceną, gdy wykupiłeś promowanie. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów