anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wystaw podobne nie działa prawidłowo na Allegro Lokalnie

PAULL6
#8 Zapaleniec#

Po wystawieniu aukcji klikam wystaw podobne ale nie trzyma poprzednich parametrów (opis, cena, dostawa) wszystko trzeba wprowadzać ponownie. Przyznam że jest to bardzo kłopotliwe i czasochłonne jeśli chcę wystawić dużo aukcji. Czy ktoś też tak ma czy może u mnie coś źle działa. Proszę Moderatora o zapoznanie się z problemem. Dziękuję za pomoc.

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@PAULL6 a czy najpierw wstawiłeś zdjęcie oferowanego przedmiotu?
Dane uzupełnimy automatycznie, gdy tylko wstawisz zdjęcie w formularzu wystawiania

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

PAULL6
#8 Zapaleniec#

Tak wstawiłem zdjęcia ale dalej opisu nie ma, ceny nie ma, dostawy nie ma jest tylko

zaznaczona dostawa Allegro Paczkomaty InPost. Nie pierwszy raz wystawiam, zawsze było OK

Próbowałem już na innej przeglądarce, innym komputerze i wszędzie jest to samo.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@PAULL6 Czy możesz podać przykładowy numer oferty, której dotyczy ta sytuacja? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

PAULL6
#8 Zapaleniec#

Szanowna Pani nie podam numeru oferty ale chcę wystawić ofertę używając w zakończonych "wystaw podobne" dodam że chodzi o Allegro Lokalnie. Np. wystawię aukcję i chcę wystawić następną ale nie ma parametrów które wpisałem w tej pierwszej, tzn. opisu, ceny, i dostaw.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@PAULL6 Rozumiem, ale abyśmy mogli cokoliwek sprawdzić, potrzebujemy informacji, o jaką ofertę dokładnie chodzi. Niestety bez tego numeru nie mamy szans aby Ci pomóc. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

PAULL6
#8 Zapaleniec#

Gdzie znajdę numer oferty dla aukcji na Allegro Lokalnie.

Wystawiłem jedną aukcję ale przy następnej znów brak zapisanych parametrów, znów trzeba wszystko wpisywać.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@PAULL6 Numer oferty powinieneś znaleźć w tej zakładce lub na stronie samej oferty, tuż nad napisem "Zgłoś naruszenie zasad" 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

PAULL6
#8 Zapaleniec#

Podaję numer oferty: OFERTA: BBFA8812-D699-4013-833D-8042A63AEFAD

Czy może zgłosić Pani problem do Działu Technicznego, chce wystawić 200 aukcji

ale w tej sytuacji rezygnuję.

oznacz moderatorów

PAULL6
#8 Zapaleniec#

OFERTA: BBFA8812-D699-4013-833D-8042A63AEFAD

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@PAULL6 Dziękuję. Przekazuję tę sprawę do działu technicznego. Wrócę tutaj z odpowiedzią. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

digital8
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, i jaka odpowiedź? Mam identyczny problem. Też znika opis, cena i dostawa zmienia się na paczkomaty. Przy każdej nowej aukcji.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@digital8 @PAULL6 dział techniczny jeszcze pracuje nad rozwiązaniem tego problemu. Wrócimy tutaj, gdy tylko otrzymamy od nich odpowiedź! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Tumfix
#2 Obserwator#

I co? Przez te 3 lata dział techniczny zdołał coś ustalić? Z tego co widzę nadal tak się dzieje i to nie w pojedyńczych przypadkach, tylko za każdym razem.

oznacz moderatorów

Tumfix
#2 Obserwator#

OK, większość informacji zostaje, ale zdjęcia znikają (ponowne ich dodanie i kadrowanie zajmuje trochę czasu) i cechy produktu czasem chyba znikają, bo formularz każe wybrać predefiniowane z listy.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Tumfix Od tamtego czasu formularz już się zmienił. Jeśli problem teraz występuje, to znaczy że jest on nowy. Proszę, upewnij się najpierw, że posiadasz najnowszą wersję oprogramowania oraz aplikacji (jeśli korzystasz) oraz wyczyść pamięć podręczną przeglądarki. Daj znać, jeśli to pomoże. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów