anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłka Allegro Inpost

Myuuu
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry. Jak wystawiam przedmiot na Allegro lokalnie to w opcji dostawy nie ma opcji Allegro Inpost za 8,99zł i nie wiem czy jak wpiszę tę kwotę w 'zwykłą' opcję dostawy Paczkomat(gdzie normalnie jest sugerowane 11,99zł) to będę mogła wysłać ją za tą promocyjną cenę? Dodam, że mam konto Allegro połączone z Managerem Paczek Inpostu i tam w płatnościach jest taka opcja. Mam nadzieję, że to nie jest bardzo głupie pytanie, z góry dziękuję za odpowiedź 🙂

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

Na Allegro Lokalnie nie wyślesz paczki systemowo. Wszystko musisz robić tradycyjnie, ręcznie, w cenie podanej na stronie InPost.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Myuuu Nie i nie. Promocje nie dotyczą Lokalnie 😉

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Myuuu  Już niebawem bo 4 grudnia ma być lepiej 😊

 

" Allegro Lokalnie: przesyłkę do Paczkomatu InPost nadasz ze swojego konta tylko za 8,99 zł i rozliczysz ją bezpośrednio z nami!

Od kiedy: 4 grudnia

Przesyłkę do Paczkomatu InPost nadasz znacznie łatwiej – wszystko zrobisz na swoim koncie Allegro Lokalnie bez przechodzenia na stronę InPost! Wystarczy, że podczas wystawiania przedmiotu na Allegro Lokalnie:

  • dodasz do opcji dostawy metodę Allegro Paczkomaty InPost
  • określisz cenę, którą kupujący zapłaci za przesyłkę – maksymalnie 8,99 zł brutto.

Gdy Twój klient wybierze tę metodę dostawy, w zakładce Zamówienia od kupujących wygenerujesz etykietę nadawczą, którą następnie nakleisz na paczkę. Wyślesz ją z dowolnego Paczkomatu InPost.

Opłatę za przesyłkę doliczymy do Twoich rozliczeń na koncie Allegro."

_____________
Kama
oznacz moderatorów