anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłka listem poleconym priorytetem, gdzie znajdę etykietę żeby wydrukować i nakleić? Na przesyłkę

newbuniek
#8 Zapaleniec#

Witam kupujący wybrał wysyłkę za pomocą listu priorytetowego poleconego byłem przekonany że etykietę na list znajdę gdzieś w zakładce wysyłka natomiast takie etykiety są dostępne tylko dla opcji Allegro InPost.

więc teraz pytanie jak mam wysłać kupującemu przedmiot jeśli nie mam etykiety Czy sam mam zaadresować przesyłkę i ja opłacić? 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

@newbuniek Etykiety na Lokalnie tylko przy InPost. Wszystko inne nadajesz tradycyjnie, jak dawniej, poza Allegro. Przy liście poleconym idziesz na pocztę i nadajesz. Tak, masz zaadresować, opłacić i nadać. 

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

@newbuniek tylko uważaj, bo jeśli przesyłka będzie grubsza niż 2 cm to zapłacisz za nią ponad 18 zł, taniej będzie paczką pocztową albo kurierem 🙂

oznacz moderatorów

newbuniek
#8 Zapaleniec#

Słuszna uwaga, w aplikacji nie ma informacji o wymiarach listu ani jego wadze (przynajmniej ja nie widziałem). Myślałem że allegro pokryje do 2 kg, a tu niespodzianka, na szczęście kupujący wpłacił mi 10 PLN extra i wysłałem paczką priorytetową. Niestety jest parę haczyków na all lok dla nowych osób które dopiero wychodzą podczas transakcji (opłata za transakcję itp).

Zdecydowanie wolę konkurencję, bardziej przejrzyste i intuicyjne zasady. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ale tu także sprzedajesz i tu są kupujący więc musisz wysłać. Nie podoba się nie musisz tu wystawiać.😁

oznacz moderatorów