anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakup allegrolokalnie

michalokopro01
#2 Obserwator#

Witam, dokonałem zakupu na allegrolokalnie, ale przez niewystarczający opis zostałem wprowadzony w błąd i chciałbym ją zwrócić (zapłaciłem od razu blikiem). Paczka dziś została nadana przez paczkomat czy nie odbierając paczki dostane zwrot gotówki?

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

@michalokopro01 Nie, jeżeli zakup był od osoby prywatnej,(jak było napisane w ofercie?, był zwrot?) musisz ustalić z sprzedającym.

oznacz moderatorów

michalokopro01
#2 Obserwator#

Czy jeżeli dogadałem się ze sprzedawcą na zwrot poprzez wiadomosci SMS, mogę sie obawiać tego, że nie odda pieniędzy ?

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@michalokopro01 Każdą rozmowę prowadź przez Allegro, masz prawo do reklamacji jeżeli towar niezgodny z opisem.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@michalokopro01 Nie pisz o zwrocie bez podania przyczyny, tylko o reklamacji. Jeżeli już wiesz, że przedmiot nie zgadza się z opisem i że zostałeś wprowadzony w błąd, nie odbieraj paczki. Masz prawo do reklamacji z powodu wad lub niezgodności. Jeśli będzie problem z odzyskaniem wpłaty, otworzysz spór; https://allegro.pl/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE w którym pracownik Allegro pomoże Ci w odzyskaniu środków.

oznacz moderatorów