anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zapłaciłam przez blik,

Client:44109640
#7 Wielbiciel#

Początek sprzedawca kontakt do sprzedanie i podanie linka i zapłaciłam przez blika nie dostałam paczkę . Sprzedawca nie odezwał się. Przez allegro lokalnie 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Jak przez link to zostałeś oszukany.

oznacz moderatorów

Client:44109640
#7 Wielbiciel#

Początek kontaktuje przez Facebook mesenger i chce kupić i dostał Linka aby kupię przez internet blika i nie dostał paczka 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To jest oszustwo, zostałeś oszukany. Możesz zgłosić na Policję.

oznacz moderatorów

Vasteq
#7 Wielbiciel#

Tak teraz działają oszuści. Ogłaszają się w market place na FB albo **piiip** i przenoszą sprzedaż na allegro ale podając fałszywe linki do przedmiotu. Linki te są znacznie dłuższe niż allegro.pl i zawierają dodatkowe wyrazy jak allegro-dokonajzakupu.pl albo allegro-zlozzamowienie.pl. To są spreparowane strony za pomocą których można zapłacić tylko w jeden sposób - poprzez blik, którego sami potwierdzamy a reklamacja w banku nic nie daje że ktoś od nas wyciągnął pieniądze ponieważ wszystko odbyło się w autoryzowany sposób.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:44109640 Zostałaś oszukana. To nie był link do allegro tylko fałszywa strona.
Kasa stracona.
Możesz to zgłosić na policję.

oznacz moderatorów

Vasteq
#7 Wielbiciel#

Ewentualnie reklamacja w banku ale z reguły odrzucają ją po kilkunastu dniach tłumacząc ze samemu się dokonało autoryzacji ale doradzają wtedy też zgłoszenie na policję i udostępnią dane oszusta z tym że pewnie i tak ma lewe nazwisko i inne dane. Nawet nr telefonu nie będzie na niego tylko na jakichś panów spod monopolowego 😉 Jeśli to była duża stawka to chyba najrozsądniej jest zapytać jakiegoś adwokata który może sądzić się z bankiem lub są firmy, które się tym zajmują. Dla małej kasy szkoda zachodu ale zgłaszać takich oszustów trzeba

oznacz moderatorów