anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zawieszone konto

Iwona567890
#8 Zapaleniec#

Witam, właśnie moje konto zostało zawieszone. Nie mam pojęcia dlaczego, nie zrobiłam nic niewłaściwego. Właściwie jestem tu od kilku dni dopiero i sprzedałam jeden przedmiot, po czym od razu rozliczyłam się z Allegro za usługę. Nie rozumiem o co chodzi.. Napisałam też  e-mail do Allegro. Czy ktoś może mi pomóc? Wie ktoś ile moje konto będzie zawieszone? Pozdrawiam

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

kostas11
#21 Demiurg#

@Iwona567890 masz jedno konto czy kilka, może być coś nie wyjaśnionego na poprzednich ? dostaniesz informację o powodzie blokady poczekaj 🙂 może być to blokada bezpieczeństwa, zależy co było sprzedane ? jak kupujący dostanie towar odblokują 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Iwona567890
#8 Zapaleniec#

Mam jedno konto. Czyli rozumiem, że po każdej sprzedaży będe miała zawieszone konto czy po pierwszej tylko? Dziękuje za informacje 🙂

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@Iwona567890 Nie zawsze, zapewne Allegro chce wyjaśnić jakieś nieścisłości, powinnaś dostać maila od Allegro, możemy zapytać @mr_oma @la_nika 

oznacz moderatorów

Iwona567890
#8 Zapaleniec#

Nic nie dostałam. Ale wiecie może ile to będzie trwało?

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@Iwona567890 Jeżeli moderatorzy nie odpowiedzą, maila nie otrzymałaś, będzie trwało aż się wyjaśni,  to pisz: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65&subjectId=fed698b4-f...

oznacz moderatorów

Iwona567890
#8 Zapaleniec#

wysłałam już dwie wiadomości pod ten adres

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@Iwona567890 Tu nikt Ci nie pomoże więc musisz czekać na odpowiedź. Tylko jeszcze głoś mogą zabrać moderatorzy( wcześniej już ich wywołaliśmy).

oznacz moderatorów

Iwona567890
#8 Zapaleniec#

Dziękuje za informacje 🙂

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Iwona567890 Wczoraj wieczorem otrzymałaś wiadomość od Działu Bezpieczeństwa, dlaczego zablokowaliśmy Twoje konto i co powinnaś zrobić, abyśmy mogli je zweryfikować. Sprawdź swoją skrzynkę i odpowiedz proszę na tę wiadomość. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Iwona567890
#8 Zapaleniec#

Wysłałam odpowiedź, proszę sprawdzić 🙂

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Iwona567890, z tego, co widzę, otrzymałaś informację, że przesłane załączniki nie są wystarczające na potrzeby weryfikacji. Poproszono Cię o zdjęcia, na których znajdzie się również cały oferowany towar. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Client:99889222
#2 Obserwator#

Można teraz sprawdzić maila? Bo już czekam długo na odpowiedz

oznacz moderatorów