anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana allegro lokalnie na stary formularz

Magchm
#8 Zapaleniec#

Proszę o informację, czy po zakończeniu aukcji w allegro lokalnie mogę wystawić tą aukcję, bez ponownego wprowadzania zdjęć , opisu itd. w zakładce stary formularz?

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

pinsplash
#21 Demiurg#

@Magchm Niestety, nie.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Nie.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Zostaw starą aukcję i przekopiuj z niej treść, a zdjęcia.. powinieneś mieć na dysku (zgaduję, że nie tylko na alledrógo masz te przedmioty) 😛

oznacz moderatorów

Magchm
#8 Zapaleniec#

A co jeśli nie mam zdjęć... usunęłam nie chcąc zaśmiecać dysku ....bez sensu to allegro lokalnie 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

no to słabo, nie bierzesz pod uwagę, że coś może ci zablokować aukcję przez przypadek, potem już nie wrzucisz 🙂 mam nadzieję, że prywatne zdjęcia z wakacji jednak masz na (zewnętrznym) dysku np 😛

oznacz moderatorów

Magchm
#8 Zapaleniec#

Oczywiście, że mam na karcie aparatu zdjęcia ale gdybym ja czy ktokolwiek inny usunął, to już jest problem. W starym formularzu było ponów aukcję i nie było stresu. Wnioskuję o dodanie allegro lokalnie jako zakładki dodatkowej a stary formularz pozostawić jako główny sposób wystawiania. Ludzie są wprowadzani w czarną dziurę ….bez żadnej informacji.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Magchm To zrób zdjęcia ponownie, masz chyba ten przedmiot?

oznacz moderatorów

Magchm
#8 Zapaleniec#

Gdyby to była pojedyńcza rzecz, to nie ma problemu....natomiast wystawiałam kilka zestawów  ubrań, czyli prasowanie, układanie, zdjęcia, przegrywanie, jednym słowem kilka dni pracy. Dlatego mój wniosek jest taki aby zlikwidować allegro lokalnie lub dodać jako zakładkę, jeśli ktoś jednak chciałby skorzystać. Przy starym modelu wystawiania miałam możliwość ponów aukcję i ...bez problemu....tutaj tego nie ma. Wystawiałam pierwszy raz i nie miałam o tym pojęcia.. 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

przykro mi 😞

oznacz moderatorów

Magchm
#8 Zapaleniec#

Ja sobie poradzę, mam na karcie aparatu zdjęcia ale chodzi bardziej o fakt, że ten pomysł Allegro to niestety źle obmyślony projekt i po prostu ...LIPA 😞 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

mam na karcie aparatu zdjęcia

huraaa 🤠

oznacz moderatorów

docentBiernacki
#8 Zapaleniec#

Tak, bo to jest jedno wielkie BADZIEWIE bez sensu wprowadzone !

oznacz moderatorów

Magchm
#8 Zapaleniec#

Własnie kilka dni mojej ciezkiej pracy poszlo w kosmos !!!!!

oznacz moderatorów