anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana ceny towaru po rezerwacji

MAMY ROZWIĄZANIE!
rostov84
#10 Popularyzator#

Czy jeśli ktoś poprosi o rezerwację przedmiotu dla siebie, to w czasie rezerwacji możliwa jest np. obniżka ceny tego przedmiotu? Pytam o to, ponieważ np. w sytuacji, gdy ktoś zaproponuje swoją, niższą cenę, ja mu tę cenę obniżę, to zanim on zdąży kupić ww. po zaproponowanej przez siebie cenie, ktoś inny może z tego skorzystać i go podkupić. Myślałem więc, czy możliwa jest taka sytuacja: ktoś proponuje niższą cenę i po mojej akceptacji rezerwuje przedmiot dla siebie, wtedy ja mu tę cenę obniżam, by tylko on mógł go kupić. 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@rostov84, chodzi Ci o negocjację ceny na Allegro Lokalnie? Jeśli obniżysz cenę w ofercie, będzie to widoczne dla wszystkich kupujących. Dopóki kupujący nie zakupi produktu, możesz też ponownie podnieść cenę. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
rostov84
#10 Popularyzator#

@mr_oma chodzi mi o to, czy podczas gdy przedmiot na aukcji jest zarezerwowany, można obniżyć jego cenę.

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@rostov84, dopóki przedmiot jest zarezerwowany, nie możesz ingerować w ofertę (zmieniać jej opisu, zdjęć, ceny, itp.). Jest to możliwe dopiero po tym, jak minie rezerwacja. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów