anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana nazwiska, a weryfikacja

Client:59180988
#7 Wielbiciel#

Jak mogę zmienić nazwisko (zmiana stanu cywilnego ) na moim koncie bankowym mam inne a na weryfikacji allegro mam inne przez to weryfikacja trwa dłużej . A kupujacy wpłacił pieniądze na allegro finanse i nie wiem co mam robić czy czekać na weryfikację czy wysyłać przedmiot kupującemu? 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:59180988 Tu masz instrukcję; https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/dane-i-ustawienia-konta/kiedy-i-jak-moge-zmienic-imie-i-n...

Przedmiot wyślij, te pieniądze Ci nie zginą. Kupujący nie może czekać na Twoją weryfikację.

oznacz moderatorów

Client:59180988
#7 Wielbiciel#

rozpoczął zakup przedmiotu z wysyłką. Czekamy na potwierdzenie płatności. Czyli ze jeszcze nie potwierdzona płatność? Na moim koncie się pojawia ze sa te pieniądze? Przepraszam ale pierwszy raz sprzedaje chce mieć pewność ze wszystko będzie dobrze 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:59180988 Pieniądze musisz mieć tu; https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/ Jeśli ich nie ma, nie wysyłaj towaru.

oznacz moderatorów

Client:59180988
#7 Wielbiciel#

20201118_124129.jpg

 takie coś mi się pojawia ? Oczywiscie ta 1 zl wyslalam ale nie zweryfikowano jeszcze

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Zdjęcie jest zamaskowane, niewidoczne dla innych.

oznacz moderatorów

Client:59180988
#7 Wielbiciel#
  • W miejscu środków pojawia się kwota sprzedaży a pod tym wypłaty nieaktywne , w Payu pojawię się kwota a pod tym w trakcie weryfikacji 
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:59180988 Jeśli pod linkiem wskazanym przez mnie wyżej widzisz kwotę, to kupujący zapłacił i możesz mu wysłać towar. Po zmianie nazwiska Allegro wypłaci Ci pieniądze.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:59180988 Jak przedmiot sprzedałeś, kupujący zapłacił to trzeba mu go wysłać.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:59180988 Jeżeli są to środki  od kupującego, to towar  powinnaś wysłać.

oznacz moderatorów