anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot środków

Progers
#7 Wielbiciel#

Witam , w jaki sposób kupujący może prosić o zwrot środku za nie wysłany towar . 

Proszę też o informację jak to długo trawa ? 

co musi wykonać też sprzedający po swojej stronie ?

 

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

mdrogeria
#21 Demiurg#

Jeśli masz możliwość otworzenia dyskusji to zrób to , a jeżęli nie napisz tu -https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=2c798b65-a629-4d86-8fde-ab93de1c4166

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Progers Kupujący może się domagać zwrotu środków w dowolny sposób. Na Lokalnie nie oddasz inaczej, jak tylko bezpośrednio, zwykłym przelewem na numer rachunku bankowego kupującego, który on musi Ci podać. Możesz też oddać przekazem pocztowym na adres.

oznacz moderatorów

Progers
#7 Wielbiciel#

W jaki sposób mogę oddać środki  przekazem pocztowym za pośrednictwem allegro finanse? 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Progers na Lokalnie nie ma takiej możliwości , musisz poprosić klienta o dane do przelewu .

oznacz moderatorów

Progers
#7 Wielbiciel#

W takim razie mam duży problem , ponieważ wystawiłam przedmiot allegro lokalnie "kup teraz " nie świadoma tego ,że środki przechodzą przez jakieś "allegro finanse " konto posiadał mój narzeczony , który zamarł w 2019 r. Ja systematycznie z niego korzystałam i opłacałam wszystkie opłaty . Wiem ,że nie można korzystać z czyjegoś konta , ale to jest patowa sytuacja , Nie będę  mogła wypłacić środków z konta bo konta już nie ma... Nie będę mogła z nich skorzystać na allegro bo nie ma u was takiej opcji...  proszę o pomoc ponieważ kwota zakrawa o 1000 zł .. Jak możecie mi pomóc 

 

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@Progers  zdaje sie że bedziesz miala problem.

O ile nie wykarzesz że dziedziczysz po narzeczonym i ze nie ma innych spadkobierców to chyba nie do odzyskania. A i tak bez wyroku sądu nie wiem czy sie uda

Być moze na drodze sądowej ale też nie wiadomo jak na to spojrzy sąd. Nie powinnaś korzystac z cudzego konta zwłaszcza w takiej sytuacji. 😞

oznacz moderatorów

Progers
#7 Wielbiciel#

Rozumiem , jeżeli wystąpią do allegro spadkobiercy na podstawie aktu dziedziczenia o wypłatę środku , wypłata zostanie dokonana ? 

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@Progers  musisz napisać do allegro. Link podał @mdrogeria . Tam opisz sytuacje i udokumentuj to w taki sposób w jaki potrafisz i próbuj. Może sie uda.

Bedąc w kontakcie z allegro uzyskasz najbardziej rzetelne informacje. Powodzenia

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Na forum użytkowników nie znajdziesz pomocy , pisz tu -https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=4b9531bc-1c7f-488f-9b10-4a7888ea5bdf

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Progers W wyjątkowych sytuacjach Allegro ma możliwość cofnąć wpłatę z zakładki Allegro Finanse do kupującego, dotyczy to także Allegro Lokalnie.

Wyjaśnij sprawę i poproś o to przez formularz kontaktowy; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=deaeb72e-573a-4c73-9a8d-79fb2e16f5f1&subjectId=ba9cda5c-0...

Masz jeszcze możliwość wypłaty pieniędzy na swój adres domowy przekazem pocztowym, trzeba tylko zmienić ustawienia wypłat na przekaz.

 

oznacz moderatorów

Progers
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za podpowiedź , wysłałam zapytanie poprzez podesłany formularz , czy jest możliwość przyśpieszanie odpowiedzi ? Bardzo mi na tym zależy

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Progers

Czas odpowiedzi zależy od ilości pytań , przeważnie odpowiadają w ciągu kilku godzin . Masz możliwość napisania przez formularz , chat   oraz wybrać rozmowę telefoniczną .

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Progers Odpowiedź otrzymasz najszybciej, jak to będzie możliwe, ale raczej nie licz na szybkie rozwiązanie problemu, sytuacja jest skomplikowana.

oznacz moderatorów