anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot obsługi transakcji allegro lokalnie.

Client:40590641
#7 Wielbiciel#

Witam. Moje pytanie jest takie, co mogę zrobić jeśli sprzedałem przedmiot na allegro lokalnie kupujący zapłacił a po chwili napisał wiadomość że rezygnuje z kupna i chce środki z powrotem. Niby nie problem bo towaru nie wysłałem ale allegro naliczyło koszt obsługi transakcji. Czy moge odzyskać te środki?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:40590641 Tak, napisz w tej sprawie do Allegro prośbę o anulowanie opłat przez formularz. https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1b69d4ac-dd8e-4631-b724-47d66829753d&subjectId=71d604cc-a... Najlepiej dołącz pisemną rezygnację kupującego i potwierdzenie zwrotu wpłaty.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

:  )

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:40590641 jak sprzedałeś jako osoba prywatna nie masz obowiązku przyjmować rezygnacji, tym bardziej że możesz być w plecy jak allegro Ci nie odda bo w regulaminie jest że to opłata transakcyjna bezzwrotna 😞 Poinformuj kupującego że oddasz mu kasę pod warunkiem że dostaniesz zwrot opłaty od allegro, inaczej wysyłasz i zapominasz 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@kostas11 Wprowadzasz w błąd. Nigdzie w REGULAMINIE nie ma, że to opłata bezzwrotna. W wielu przypadkach bywa zwracana.

 

oznacz moderatorów