anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot połowy środków

krizzz77
#8 Zapaleniec#
Dzień dobry, pomyliłam się w liczbie wysyłanych sztuk produktu. Proszę o informację w jaki sposób mogę wysłać przez allegro pozostałe dwa produkty. Ewentualnie jeśli Klientka wybierze opcję zwrotu połowy środków za zamówienie, to czy jest taka możliwość?

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@krizzz77 możesz wysłać brakujące sztuki poza Allegro Lokalnie, nie będzie już możliwości ponownego wygenerowania etykiety na Lokalnie. Jeśli chodzi o zwrot wpłaty to częściowy możesz zlecić tylko bezpośrednio na konto kupującej. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

krizzz77
#8 Zapaleniec#

Dziękuję, ale jakiś czas temu na czacie uzyskałam od Was zupełnie inną informację. Możliwy jest zwrot połowy środków, jeśli poproszę Was i zrobicie to przez system. Uzyskałam tez informację, iż możecie wygenerować drugą płatną etykietę. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@krizzz77 bardzo mi przykro, ale nie jest to prawidłowa informacja. 
Do jednego zamówienia na Allegro Lokalnie z poziomu Allegro Lokalnie można wygenerować tylko jedną etykietę. W takim przypadku jak Twój kolejną etykietę wygenerujesz tylko poza Lokalnie np. w Managerze przesyłek InPost. 
Jeśli chodzi o zwrot wpłaty to nie mamy możliwości zlecenia częściowego zwrotu, to zawsze jest pełna kwota wraz z kosztem dostawy (jeśli była płatna). 
Dlatego w Twoim przypadku pozostaje skontaktować się z kupującą i ustalić sposób na rozwiązanie tej sytuacji, czy decyduje się na ponowną wysyłkę, czy częściowy zwrot (wówczas powinna podać Ci numer konta).

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów