anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot prowizji allegro lokalnie

LeGoX
#7 Wielbiciel#

Witam sytuacja wygląda następująco. Wystawiłem na sprzedaż przedmiot w przedsprzedaży grę Cyberpunk 2077 edycja kolekcjonerska. Doszlo do zakupu oraz zapłaty lecz po tym kupujący skontaktował się ze mną ze jednak chcialby zrezygnować z zakupu i czy jest możliwość zwrotu pieniążków. Z racji ze nie jestem problematyczna osoba jeśli druga strona również nia nie jest zgodziłem się na takie rozwiązanie. Złożyło się to całkiem dobrze poniewaz moje zamówienie w miedzy czasie od oficjalnego dystrybutora zastało również anulowane i otrzymałem zwrot pieniędzy. Niemniej jednak allegro naliczyło prowizje od transakcji ktora została zwrócona. Kontaktowałem się już przez formularz oraz chat i jest to kopanie sie z koniem. Oni swoje ja im staram się przedstawić cala sytuacje jak wygląda. Człowiek chce się zachować po ludzku a tutaj takie problemy, gdyby rozchodziło sie symboliczne 10zl nie było by problemu lecz tutaj w grę wchodzi wieksza suma ktora została odprowadzina od oferty ktora finalnie została cofnięta. Widzę strasznie dużo podobnych postów gdy ktoś kupił i nie zapłacił i tym podobnych . Proszę kogoś z obsługi o interwencję w tej sprawie poniewaz nie zamierzam płacić za coś co nie doszlo ostatecznie do skutku. Oczywiście dysponuje cala korespondencja oraz potwierdzeniem przelewu. Jest to juz kolejna sytuacja w której musze "walczyc" o swoje z tym monopolistycznym "gigantem" ostatnim razem zostało mi zablokowane konto na ponad 60dni gdy nie chciałem przyjac zwrotu gdzie miałem wyrazie zaznaczona opcje "nie przyjmuje zwrotow" 60dni tłumaczyć komuś po drugiej stronie szybki ze robie wszystko zgodnie z ofertą. Tym razem poszedłem na rękę i nowy problem gdzie nie spojrzeć robią wszystko pod górkę. Pozdrawiam i czekam na interwencję oczywiście nie zamierzam opłacić naliczonej prowizji.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

ACCURON
#13 Ambasador#

na lokalnie nie ma zwrotu prowizji jest bezzwrotna opłata transakcyjna 

oznacz moderatorów

LeGoX
#7 Wielbiciel#

Rozumiem ze miałbym w tym wypadku zapłacić za nic? Takiego ... sprawa skończy w rzecznika praw konsumenta jak nie dalej jeśli będzie trzeba. ***** *******

oznacz moderatorów

exoryna
#14 Krzewiciel#

Czy  gdzieś trzeba akceptować regulamin allegro lokalnie? 

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@LeGoX Czytaj regulamin przed wystawianiem... Jak napisał @ACCURON  jest to bezzwrotna oplata transakcyjna. Czasem zwracają ale tak naprawdę powinieneś im przedstawić np email/czat od Kupujacego ze rezygnuje. ..

Na przyszłość wystawiaj na normalnym Allegro :

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów