anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot prowizji Allegro

kingur2003
#7 Wielbiciel#

Proszę Allegro o anulowanie prowizji 4.94 zł za nie sprzedany przedmiot

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#

@kingur2003 Allegro 

  1. Przejdź do zakładki Zamówienia i wybierz ofertę, do której chcesz złożyć wniosek o rabat. Aby znaleźć właściwą ofertę, możesz skorzystać z wyszukiwarki w zakładce. Wystarczy wpisać do niej login kupującego lub numer oferty.
  2. Przy wybranej ofercie kliknij menu Akcje, a następnie wybierz Zwrot prowizji.

  3. Zaznacz produkty, które kupujący zwrócił z danego zamówienia. W tym miejscu zmienisz też liczbę sztuk, jeżeli kupujący zwraca na przykład 2 z 3 zamówionych przedmiotów.

  1. Kliknij [Złóż wniosek].

Allegro Lokalnie brak prowizji i nie ma zwrotów 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kingur2003
#7 Wielbiciel#

Tzn.mam rozumieć,że jak dostałem opłatę za sprzedaż przedmiotu na Allegro lokalnie,zwróciłem kasę kupującemu na konto,transakcja została anulowana,allegro nie anuluje mi tej kwoty ?,według tej instrukcji nic nie się nie da zrobić.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@kingur2003 Napisz tutaj https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1b69d4ac-dd8e-4631-b724-47d66829753d opisz całą sprawę, może Ci zwrócą (bo na AL jest bezzwrotna opłata za obsługę transakcji, a nie stricte prowizja).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@kingur2003 Trzeba było od razu napisać, że chodzi o Lokalnie. Tam o zwrot opłat możesz poprosić przez ten formularz; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1b69d4ac-dd8e-4631-b724-47d66829753d&subjectId=71d604cc-a... Załącz jakiś dowód na rezygnację kupującego.

oznacz moderatorów

__RPM_
#14 Krzewiciel#

@kingur2003 Jeśli jesteś osobą prywatna i sprzedałeś na allegro lokalnie to nie przyjmuj zwrotów. Nie masz takiego obowiązku. Unikniesz niepotrzebnych komplikacji z odzyskaniem opłat.

oznacz moderatorów