anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot prowizji od sprzedaży i dziwny klient.

MAMY ROZWIĄZANIE!
bombel1305
#9 Pomysłodawca#

Siemka. W piątek ok. godz. 7 sprzedawany owar zniknął z wystawionych .Wszedłem na rozliczenia od kupującyhc i okazało sięże ktos kupił rolki i kas jakie sprzedawałem. Niestety nie ma podanych żadnych danych kupującego tylko nazwa klienta. 

Client:105385322

Wielokrotne wysyłanie wiadomośći na czacie nic nie dało. JEdyna informacja jest o sposobie wysyłki.  Dostałem też wiadomość zę rozpoczął kupujący rozpoczął ,no ogólnie informacja że transakcja rozpoczęta. Nic wiecej nie ma. Towar wisi ,nei wiem komu wysłać, żadnych prywatnych wiadomości na pocztę. Zero kontaktu. Chcę odzyskać prowizję od sprzedaży i ponownie wystawić przedmiot.  osobę 

Client:105385322 proszę sprawdzić lub zablokować. 
oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
LEW433
#21 Demiurg#

Dane się pokażą jak kupujący zapłaci, ma na to 5 dni na AL. Środki wpłyną tu: https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/

nie opłaci to po tym czasie oferta się wznowi.

oznacz moderatorów
bombel1305
#9 Pomysłodawca#

dla mnie dziwne że nic nie odpisuje ,zero kontaktu. Napisłaby ta osoba cokolwiek. Ja zawsze staram się pisać kiedy wpłacę czy coś. 

 

oznacz moderatorów
ELEKTROMARKET
#12 Orędownik#

to jest błąd, takie myślenie że skoro ja postępuje poprawnie to inni też tacy są, po 18 latach na Allegro już chyba żaden kupujący nie jest mnie  w stanie zadziwić   

oznacz moderatorów
bombel1305
#9 Pomysłodawca#

Jest tak opcja że po prostu kupujący normalnie wpłacał pieniądze ,gdzieś w punkcie, choć w dobie opłat internetowych to byłoby dziwne. Ale zobaczymy. Ja nadal uważam że to podejrzane. Był całypiątek, sobota i niedziela. wpadłem na glupią myśl. to był ktoś ,ktro sprzedawał coś podobnego i by sprzdać swoje "kupił moje" bo miał konkurencję. heheh głupie wiem. Zobaczymy dziś. Jak dzizś sie nic nie zmieni ,utwierdzi mnie to w przekonaniu żże to jakieś podejrzane i chęć wyłudzenia. 

oznacz moderatorów
bombel1305
#9 Pomysłodawca#

może że tak,że to błąd to jka myslę ale co poradzę. Wkurza mnie takie coś poprostu i to bardzo. Chociaż jakaś informacja by się przydała nie. Głupia ,krótka wiadomość. 

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@bombel1305 jak pisze lew433 jeżeli nie kupił za pobraniem i nie zapłacił to po pięciu dniach ogłoszenie się wystawi automatycznie.

Do takich transakcji opłata transakcyjna jest pobierana dopiero po pełnej sprzedaży (czyli po zapłaceniu lub jak wybierze opcję za pobraniem)

Może faktycznie wybrał przelew tradycyjny i poszedł do jakiegoś punktu a takie przelewy do 3 dni potrafią się księgować lub obsługa blednie wprowadziła tytuł przelewu.

oznacz moderatorów
kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Gwarancji ze zapłaci nie dam. Ale powiem z doświadczenia, ze takich klientów miewam dość często i większość płaci. Czasem dopiero po 2-3 dniach ale jednak.

oznacz moderatorów
bombel1305
#9 Pomysłodawca#

mija 4 i **piiip**., zero odpowiedzi na moje wiadomości. Chociaż tutaj by coś mógł dać znać. Ja utwierdzam się w tym że to jaja albo jakiś [edycja] tak zrobił . nie miałem wiadomoci by załatwić o poza allegro. więc zobaczymy.

 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Przelew tradycyjny idzie do 5dni, ale mało jest tak żeby ktoś kupił i nie odezwał się.

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@bombel1305 jak chcesz to napisz do allegro przez ten formularz może wyślą informacje do kupującego, żeby z finalizował zakup.

oznacz moderatorów
bombel1305
#9 Pomysłodawca#

nic z tego. Nie zapłacił **piiip**a hehe. wiedziałem że tak będzie.  Dziś miała się aukcja uruchomić ponownie ale coś jest nei tak.  Poczekam jeszcze do południa ,bo jakoś tak dostałem informacje wczoeraj ,że nie sfinalizowano transakcji i aukcja zostanie po 24h wznowiona. Choć nie wiem jak to działa. Zakup był przed 7 rano ,pseudo zakup. 

 

oznacz moderatorów
Hitman24
#7 Wielbiciel#

To jest duży problem Allegro. To nie klient tylko boot kupujący. Po to są te booty żebyś nie robił konkurencji innym. Ty teraz musisz czekać 5 dni i potem znowu to samo. A Allegro ma cię w dupie przez 5 dni. Mój brat wystawiał przedmiot z 10 razy i za każdym razem kupowano go po 5 min bez opłaty. Klient oczywiście nie odpisze bo to automat. Wystawiłem przed chwilą przedmiot i też po 5 min kupiony i nie opłacony. Ta strona zaczyna być żartem. 

oznacz moderatorów