anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot towaru

katka40
#7 Wielbiciel#

Witam,

jako osoba fizyczna sprzedałem przedmiot przez Allegro Lokalnie. Kupujący chce go zwrócić. Zgodziłem się. Wysłał go za pobraniem. Co zrobić aby anulowano mi prowizję od sprzedaży ?

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

Musisz napisać do Allegro Pomoc ale nie jest to wcale takie pewne że zwrócą

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Kto się godzi na zwrot za pobraniem ? Poniesiesz koszt powrotu przesyłki , a powinien kupujący

oznacz moderatorów

katka40
#7 Wielbiciel#

Kupujący opłacił przesyłkę. Ja mam zapłacić tylko za pierwotnie poniesiony przez niego koszt

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@katka40 To twoja decyzja i powinni ją szanować a tu tylko ile się da oskubać kupującego

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Napisz w tej sprawie przez formularz, dobrze uzasadnij prośbę o zwrot opłaty, czasem Allegro się przychyla; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1b69d4ac-dd8e-4631-b724-47d66829753d&subjectId=71d604cc-a...

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@katka40 ogólnie na Lokalnie nie ma prowizji jest opłata za transakcję bezzwrotna, i ciężko ją odzyskać, na przyszłość nie musisz się godzić na zwrot a jak już chcesz to dogaduj się że kupujący w tym przypadku będzie musiał pokryć opłatę, bo może się okazać że będziesz na tym w plecy 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

katka40
#7 Wielbiciel#

Dzięki. Czasami z kimś "lepiej zgubić niż znależć". Gość kupił używany kask z interkomem za pół ceny i marudził że mu trzeszczy i go oszukałem. U mnie działał a on miał problem. Nie będę się z koniem kopał.

Pozdrawiam 🙂

oznacz moderatorów