anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot towaru.

Client:67887822
#7 Wielbiciel#

Klient chce zwrócić  rzecz zakupiona ode mnie. Jeżeli chce przyjąć zwrot to co mam zrobić?Nie rozliczylam jeszcze prowizji od tej sprzedaży,więc co zrobić, żeby nie wisiała na moim koncie. I czy zwrot może odbyć się poza allegro? I czy wtedy cofania jest prowizja. 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:67887822 na allegro lokalnie niema możliwości zwrotu poprzez allegro bo Jako prywatny sprzedawca nie musisz przyjmować zwrotów. Niech kupujący odeśle na własny koszt. Co do zwrotu prowizji jest nona bezzwrotna więc będziesz musiał zapłacić

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:67887822 jeśli to zwykłe rozmyślenie, to się zastanów o ile sprzedałeś prywatnie bo tu zwrotów nie masz obowiązku przyjmować, bo usługa została wykonana i prowizja allegro się należy 🙂  zgodnie z regulaminem allegro może ale nie musi zwrócić, także uważaj bo możesz być na tym w plecy 😞 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:67887822
#7 Wielbiciel#

Klient zgłasza zastrzeżenie do działania telefonu, czego nie 7dalo mi się wcześniej wylapac

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To w zasadzie reklamacja!

oznacz moderatorów

Client:67887822
#7 Wielbiciel#

A kto pokrywa koszty przesyłki w przypadku reklamacji? 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak przyjmiesz zwrot to twoja sprawa, prowizję zapłacisz jak nadejdzie czas a wówczas będziesz musiał pisać o zwrot> dołączając dowód na zwrot.

oznacz moderatorów

Client:67887822
#7 Wielbiciel#

Czy wystarczy np potwierdzenie przelewu? 

oznacz moderatorów

Client:67887822
#7 Wielbiciel#

I ile jest czasu zapłacenie tej prowizji? 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak kupujący składa reklamację to masz 14dni na jej rozpatrzenie i wszystko zależy co chce w tej reklamacji, naprawy obniżenia ceny itd. to możesz rozpatrzyć na odległość albo zażądać odesłania i po rozpatrzeniu sprzedajacy zwraca koszt odesłania.

oznacz moderatorów