anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot wpłaty za wysyłkę allegro lokalnie

MAMY ROZWIĄZANIE!
RemekSpid
#8 Zapaleniec#

Witam.

Sytuacja wygląda tak że jest jeden kupujący który wygrał trzy aukcje. Wysyłam wszystko w jednej paczce, są to małe przedmioty, więc bez sensu jest pakować trzy paczki, i wydawać niepotrzebnie czyjeś pieniądze. Czy jest możliwość przez płatności na allegro lokalnie dokonać zwrotu pieniędzy za same przesyłki, czy muszę zrobić to zwykłym przelewem na konto kupującego? Na zwykłym allegro kiedyś była taka możliwość, korzystałem raz z takiej opcji. 

Dodatkowo pojawia się jeszcze pytanie o naliczenie opłaty za wysyłkę dla allegro, dobrze rozumiem że zostanie ona pobrana dopiero w momencie kiedy kliknę przygotuj przesyłkę .... pobierz etykietę?? Czyli jeśli z trzech aukcji tylko przy jednej zrobię wysyłkę będzie pobrana tylko raz? 

Kolejne pytanie, co wtedy z dwoma aukcjami w których nie wybiorę wysyłki, tak sobie będą wisieć jako nie zakończone, ze statusem oczekuje na nadanie, czy będzie można jakoś to zmienić? 🤔

 

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
kostas11
#21 Demiurg#

@RemekSpid tak przelew na konto, opłatę za nadanie Allegro Inpost Paczkomat® jest w momencie włożenia paczki do Paczkomat® pozostałe będą wisieć ale to tylko Lokalnie i nic to nie przeszkadza 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
RemekSpid
#8 Zapaleniec#

@kostas11 dzięki, tak też myślałem, będzie trzeba zrobić przelew. Może i nie przeszkadza że wisi, ale wq...ia 😉

 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nie ma systemowego zwrotu, musisz wysłać na jego konto, nic nie stanie się jak będą wisieć. Pamiętaj że takie rzeczy dobrze uzgodnij i bądź przygotowany na ewentualne "skargi: kupującego że np: otrzymał tylko jeden produkt. Oby tak nie było.🤗

oznacz moderatorów
RemekSpid
#8 Zapaleniec#

@LEW433 spokojnie, kupujący już dawno poinformowany, wszystko pod kontrolą. 😉

oznacz moderatorów