anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot wpłaty

Client:86794148
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, wystawiłam parę dni temu telefon na sprzedaż na Allegro lokalne. Telefon został sprzedany a ja na śmierć zapomniałam usunąć oferty z Allegro. Niestety ktoś kupił telefon i tak wiem, że trzeba dokonać zwrotu pieniędzy, ale mam ten ,,przycisk" zablokowany. Próbowałam odblokować konto, czyli przelałam te 1,01zł i zwrócili mi pieniądze, ale te funkcja jest cały czas zablokowana. Po paru dniach zrobiłam kolejny przelew 1,01zł i czekam. Czy macie jakieś sposoby, żeby ta funkcja  zadziałała? Mogłabym zwrócić pieniądze przelewem, ale nie mam tych pieniędzy na koncie. Pisałam do Allegro ale cały czas odpisują to samo, że muszą aktywować konto. Męczę się z tym już ponad 2 tygodnie i kupujący też zaczyna się niepokoić. Bardzo proszę jeżeli ktoś z was wie co zrobić, żeby te pieniądze trafiły na moje konto lub dało się odblokować funkcje wypłaty pieniędzy niech napisze.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Client:86794148 Czy dane konta bankowego są identyczne z danymi konta Allegro? Nie rób kolejnych przelewów, bo tylko odwlekasz sprawę. Aktywacja powinna dokonać się w ciągu 3 dni.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów