anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zwrot za paczkę której nie wysłałam

annazemo
#8 Zapaleniec#

wiem że źle piszę ale nie mogę nigdzie indziej napisać potrzebuje pomocy jestem sprzedającym paczka która została zamówiona nie weszła do paczkomatu i jej nie wysłałam paczkomatem a uzgodniłam z kupującym że wyślę ją pocztą i ją opłaciłam i wysłałam jak mogę uzyskać zwrot za przesyłkę paczkomatową którą pobrało ode mnie allegro

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

annazemo
#8 Zapaleniec#

dziękuję za pomoc

oznacz moderatorów

annazemo
#8 Zapaleniec#

niestety pomimo wysłania formularza do tej pory nie dostałam zwrotu za paczkę od allegro

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@annazemo Informacje i wyjaśnienia w tej sprawie otrzymałaś od nas w wiadomości mailowej 7 maja. Nasz pracownik wyjaśnił w niej, że jeżeli korzystasz z Allegro Lokalnie i podczas nadawania przesyłki w paczkomacie, paczka się nie zmieści się w skrytce, opłata jest normalnie naliczona (ponieważ skrytka się otworzyła). Nie ma możliwości, abyśmy anulowali taką opłatę, bo naliczamy ją na podstawie informacji, które dostajemy od InPostu, Jedyna możliwość, abyś otrzymała zwrot to złożenie reklamacji w InPost. Możemy taką reklamację złożyć  w Twoim imieniu, ale w takiej sytuacji potrzebujemy od Ciebie zgody oraz numeru tej przesyłki.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

opłata jest normalnie naliczona (ponieważ skrytka się otworzyła).

Dobre 🙂 Opłata jest pobierana za otwarcie skrytki, a nie za dostarczenie przedmiotu.

Jedyna możliwość, abyś otrzymała zwrot to złożenie reklamacji w InPost.

Też dobre 🙂 A z kim sprzedawca zawarł umowę na dostarczenie? Z Allegro, czy z InPost?

 

oznacz moderatorów

szejk-gmbh
#13 Ambasador#

@xyz96 

Dziwne, wczoraj w sklepie chcieli żebym od razu zapłacił za piwo. Nie chcieli się zgodzić na zapłatę dopiero jak je wypije w domu 🙂

----------------------------------
Sprzedawca Twój wróg!
oznacz moderatorów

annazemo
#8 Zapaleniec#

proszę abyście w moim imieniu zrobili zwrot z in post za nie włożoną przesyłkę nr660166478135222137486517 na moje konto

oznacz moderatorów