anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aukcje charytatywne na WOŚP-jak przesłać Kupującemu wylicytowany przedmiot? Kto za to płaci?

5avenue_42
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

wystawiłam na aukcję WOŚP obraz, który wylicytował określony Sprzedający. W ofercie miałam: koszt przesyłki 20 zł (kurier), czas na przesyłkę 80 dni(ze względu na świeżość obrazu -nie do końca jeszcze wysechł). Razem z Kupującym zastanawiamy się, czy on będzie też płacił za przesyłkę? Jeśli tak, to jak te pieniądze zostaną przekazane Sprzedającemu, aby mógł opłacić przesyłkę? 

Drugie pytanie: Czy mogę wcześniej wysłać Kupującemu obraz?

Dziękuję z góry za pomoc.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

w.skrzypinski
#10 Popularyzator#

Tak, zapłaci za przesyłkę i tak, zostaną przekazane Tobie by opłacić kuriera. Zrobiłbym tak:

- niech sprzedający opłaci aukcję (za przedmiot + za wysyłkę)

A gdy obraz wyschnie, nadaj paczkę (bo rozumiem, że mówisz o dowolnym kurierze, nie jakiejś ofercie via Allegro).

oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@5avenue_42 Kupujący jednym przelewem zapłaci za obraz i koszty przesyłki z oferty. Pieniądze za obraz powędrują bezpośrednio do WOŚP a koszty przesyłki po wpłacie zobaczysz u siebie w Allegro Finanse. Pozostanie Ci tylko przelać je na swoje konto bankowe podane w ustawieniach.

Wygraną wyślij dopiero po potwierdzeniu wpłaty. Dostaniesz powiadomienie @ i zobaczysz to w zakładce "zamówienia". Nie musisz czekać te 80 dni a wystarczy, że powiadomisz kupującego, że ma oczekiwać przesyłki wcześniej

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

5avenue_42
#7 Wielbiciel#

Bardzo dziękuję

oznacz moderatorów