anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak powiadomienia o sprzedaży i wpłacie kupującego na aukcjach WOŚP

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@amwoznicka  Aukcja sprzedana, brak powiadomienia na @ i o wpłacie. Czy to będzie norma na wośpowych aukcjach?

Potem leci jakość sprzedaży, że nieterminowo wysłane.

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ifonka-zaba Czy mogłabyś mi wskazać dokładny numer tej aukcji? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@_HolaOla_  proszę 9992584392

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ifonka-zaba Sprawdzimy kwestię tych powiadomień, ale z odpowiedzią w tej sprawie, wrócę do Ciebie najwcześniej w poniedziałek, więc poproszę o cierpliwość 😉 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@ifonka-zaba Mnie odpisali że wyniki sprzedażowe z wośp nie mają wpływu na twoje statystyki normalnej sprzedaży na swoim koncie.

oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@mwmonety  Jakoś trudno mi w to uwierzyć. Jak to rozdzielą gdy wszystko razem pomieszane?

ehhh...z łezką w oku wspominam czasy gdy wiadomo było które aukcje WOŚP a które zwyczajne, gdzie wszystko było oddzielnie, gdzie z radością zbierało się serduszka w ocenach..😣

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@ifonka-zaba Pytałem ich jak co roku sporo wystawiam na WOSP i w tym roku też już działam ale na innym prywatnym koncie bo to że nie będzie miało wpływu na statystyki mogę zrozumieć nigdy nie było to razem liczone ale inna rzecz mnie nurtuje i tu nie dostałem jednoznacznej odpowiedzi a chodzi o wysyłki smart gdzie swój towar, za darmo z własnym pakowaniem trudno w większej ilości oddać trzeba doliczyć sobie chociaż cenę koperty i znaczka a druga sprawa to jak to będzie wyglądać po 4 stycznia gdzie sprzedawca ma jeszcze dopłacać do przesyłek in postu? ktoś mi kupi charytatywnie mając smarta za kwotę powyżej 40 zł i mimo że powiedziane jest w regulaminie że allegro nie pobiera w takich aukcjach kosztów czy jak mówi inny ich regulamin że po 4 stycznia trzeba płacić. Brak jednoznacznej odpowiedzi w ciągu 2 dni przekonał mnie że na koncie firmowym ryzykował nie będę ,jeśli ktoś chce wspomóż wystawiam na koncie prywatnym .

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ifonka-zaba Nasz zespół techniczny sprawdził kwestię powiadomień i w przypadku tej oferty po naszej stronie wszystko zadziałało prawidłowo. Wszystkie powiadomienia zostały wysłane i dostarczone prawidłowo, więc jeśli nie widzisz tych wiadomości u siebie, skontaktuj się proszę z administratorem swojej poczty. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@_HolaOla_  Inne powiadomienia już przychodzą prawidłowo.Mam nadzieję,że to był jeden incydent.Tą aukcję z opóźnieniem ale zrealizowałam.

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów