anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak wpłaty od licytującego

IPappy
#8 Zapaleniec#

Nowy rok i ponownie problemy z kpiącymi sobie licytującymi. Minął tydzień i dalej licytujący nie wpłacił po wygranej, mimo e-mailowego przypomnienia. Co powiedzie, Allegro? Chodzi konkretnie o aukcję na WOŚP 11717703784

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@IPappy Cześć. Data zakupu to 29.01., zatem nie minął jeszcze tydzień. Skontaktujemy się z kupującym i przypomnimy o tej licytacji. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

ko_alka -ale przecież kupujący ma 30 dni na opłacenie wygranej licytacji ,nieważne że ta licytacja była na cel charytatywny.

Chyba że sprzedający podał informację ile dni będzie czekał na zapłatę 

oznacz moderatorów

IPappy
#8 Zapaleniec#

30? Przecież wszędzie widziałam że 7 dni. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@IPappy @Agent555 Kupujący standardowo ma 30 dni na opłacenie zakupu z licytacji - oczywiście zależy nam, aby płatności były uregulowane jak najszybciej. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

IPappy
#8 Zapaleniec#

Minęło parę dni dalej brak wpłaty i zero odzewu

oznacz moderatorów

darek_2055
#11 Animator#

czyli już nie wpłaci. Jak ktoś nie wpłaca od razu lub za parę godzin to nigdy nie zapłacić. Sprawdza się to w 100% przypadków przynajmniej u mnie. Także termin 7 dni nie wiem po co jest.

oznacz moderatorów

WOSP-Pabianice
#2 Obserwator#

@ko_alka A co w przypadku gdy użytkownik 3 dni po zakończeniu licytacji wprost napisał, że nie zapłaci i rezygnuje z zakupu?

oznacz moderatorów

darek_2055
#11 Animator#

niech wejdzie w moje zakupy i zrobi anulowanie przedmiotu. A jak nie to zgłoś zwrot prowizji. Innej opcji nie ma.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@WOSP-Pabianice Możecie każdorazowo zgłaszać nam takie sytuacje - będziemy weryfikować sytuacje i konta niepłacących kupujących mogą zostać zablokowane. 

@darek_2055 Kupujący na Allegro na opłacenie licytacji ma 30 dni. Termin 7 dni dotyczy ofert z kup terazAllegro nie pobiera opłat za wystawienie przedmiotu ani prowizji od sprzedaży w ramach 30. Finału WOŚP.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

IPappy
#8 Zapaleniec#

Mhm, czyli wynika że mam czekać niepotrzebnie 30 dni, bo może zapłaci choć pewnie nie, żeby zabawę anulować, bo nic nie idzie z tym zrobić? Mało zachęcające na przyszłość. Może w normalnej licytacji byłoby to po prostu wkurzające ale przy charytatywnych już się robi zwyczajnie bezczelnym oszustwem. 

oznacz moderatorów

IPappy
#8 Zapaleniec#

Minęło ponad 30 dni. Ani wpłaty ani mojej chęci by bawić się w to przy innej okazji, np. Jak teraz jest zbiórka dla Ukrainy. Absolutnie. I jak mnie ktoś zapyta, to tej formy na pewno nie polecę. Ciekawe ile takich sytuacji jest. 

oznacz moderatorów

toMCioPP
#11 Animator#

Gratuluję osiągnięcia trzeźwości emocjonalnej.

Szacunek i jakiekolwiek zasady na tym portalu to fikcja, bez pokrycia z rzeczywistością. 

Chcesz pomóc komukolwiek? Zrób to sam. Bez pośredników. Sprawdzona metoda.

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów