anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę wycofać sprzedaż na WOŚP? Przy zakończonej już licytacji?

oliloli1991
#7 Wielbiciel#

J.w. czy po anulacji sprzedaży. WOŚP zwróci kupującemu pieniądze?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@oliloli1991 licytacje na Allegro są wiążące, dlatego nie możesz anulować tej sprzedaży, organizacje charytatywne nie zwracają darowizn. Czy mogę wiedzieć dlaczego chcesz anulować sprzedaż? Czy coś się stało z produktem, który był przedmiotem Twojej oferty? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@oliloli1991 bardzo Cię przepraszam, ponieważ wprowadziłam Cię w błąd. Owszem, Ty nie możesz anulować tej sprzedaży, ale może to zrobić Kupujący. W ofertach wystawionych na cel charytatywny obowiązują te same zasady zwrotów i reklamacji co w innych ofertach Allegro. Czyli możesz skontaktować się z osobą, która wygrała, wyjaśnić co się stało i poprosić o anulowanie zamówienia, wówczas po otrzymaniu zgody na przekazanie danych do przelewu organizacji charytatywnej, środki zostaną zwrócone na konto Kupującego. Tutaj bardziej szczegółowa instrukcja.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

LaLuna_1008
#7 Wielbiciel#

Witam, mam pytanie - wystawiłam produkt na licytację dla WOŚP aukcja się zakończyła, wiadomo kto ją wylicytował jednak do dziś nie ma wpłaty od tej osoby- co w tym przypadku?

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@LaLuna_1008 Nic nie zrobisz ,kupujący może zrezygnować i nikt go nie zmusi do zapłaty ,sam mam paru takich .Najlepiej poczekaj i wystaw w przyszłym roku lub wystaw na inny cel charytatywny , lista organizacji jest na allegro.

oznacz moderatorów

LaLuna_1008
#7 Wielbiciel#

@mwmonety dzięki 

oznacz moderatorów

LaLuna_1008
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów