anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

koszt przesyłki inpost na aukcji

Client:44125497
#1 Nowicjusz#

Wystawiłam przedmiot na aukcji wośp. Sprzedający dokonał wpłaty, ale nie mam etykiety z inpostu. Czy mam sama zamówić wysyłkę, czy czekać na etykietę wygenerowaną automatycznie? Koszt przesyłki z allegro dla inpostu jest inny niż w przypadku indywidualnej wysyłki inpostem. 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Wejdź na stronę in post_u ,zintegruj konto z allegro i sama wydrukuj sobie etykietę.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:44125497 Cześć. Paczkę nadasz przez Managera Paczek InPost. Wejdź w zakładkę Zamówienia i przy wybranym zamówieniu kliknij w "Akcje", a następnie w "Nadaj Paczkę Allegro InPost".

Zostaniesz przeniesiona do Managera Paczek na stronie InPost. Następnym krokiem jest połączenie konta Allegro z kontem w Managerze. Szczegółową instrukcję znajdziesz tutaj

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Biolog82
#1 Nowicjusz#

Witam, niestety mam podobny problem, po próbie połączenia z kontem inpost pojawia się "Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro!"
Nie mam też wyświetlanej opcji "nadaj paczkę Allegro Inpost". Tym samym nie mam możliwości wygenerowania listu przewozowego. Proszę o pomoc w wygenerowaniu.

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Biolog82 W Twoim przypadku nie nadasz swoich ofert przez zakładkę Zamówienia, ponieważ kupujący wybrali metodę dostawy "Paczkomaty InPost" - a nie "Allegro Paczkomaty InPost". Możesz jednak skorzystać z wygodnej formy nadania paczki z aplikacji InPost bez konieczności drukowania etykiety. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Biolog82
#1 Nowicjusz#

Rozumiem, czy jest możliwość zmiany? są różne kwoty za przesyyłki.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Biolog82 Nie ma możliwości zmiany. 😞 Możesz ewentualnie poprosić kupujących o dopłacenie pozostałej kwoty za wysyłkę (widzę, że ustawiłeś 3 złote zamiast 12,99). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Biolog82
#1 Nowicjusz#

dziękuję

oznacz moderatorów