anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Licytacja WOŚP - kupujący zalicytował „przez pomyłkę”

werka993
#2 Obserwator#

Wystawiłam przedmiot na licytacje za kwotę 2.500,00, czy jest możliwe ze kupujący zalicytował jak twierdzi przez pomyłkę? Czytałam, że powyżej 1000 zł jest weryfikacja użytkownika. Zastanawiam się tylko czy ktoś sobie robił jaja czy faktycznie jest taka możliwość. 
W ramach ciekawostki dodam, że znalazłam tą osobę na mediach społecznościowych i ma na oko 11-12 lat! Czy dzieci w tym wieku mogą korzystać z Allegro ? Czy powinnam gdzieś zgłosić takiego użytkownika ?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

ZibiK30
#18 Luminarz#

@werka993 Widocznie dla allegro już jest zweryfikowany 😄 zgłoś, lub poproś o wyjaśnienia od jego "rodziców" bo masz prawo domagać się sfinalizowania zakupu. 😉 Może w mediach społecznościowych się tylko podaje za kogoś kto ma 11-12 lat 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

werka993
#2 Obserwator#

Identyczne dane na portalu społecznościowym, jak dane do wysyłki zamówienia (imię, nazwisko, adres) oraz aktualne zdjęcia np. z Pierwszej Komunii Świętej, sugerują że raczej się nie mylę co do wieku. Już nawet mi nie zależy, aby doszło do finalizacji transakcji, bo to na cel charytatywny, a na siłę do pomocy kogoś zmuszać nie będę. Myślę jednak, aby zgłosić użytkownika, aby ktoś inny nie miał takich sytuacji z małoletnim żartownisiem.

oznacz moderatorów