anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Licytacja WOSP, osoba która wygrała nie odzywa się. Co teraz?

MAMY ROZWIĄZANIE!
brooklyn42
#8 Zapaleniec#

Dzien Dobry ,przedwczoraj zakonczyla sie aukcja zlotej ,,celebrytki ,,  kwota 660zl ,nie mam zadnej info ze 660zl wplynelo na rzecz WOSP ,mam dane osoby ,ktora wylicytowala celebrytke ,narazie sie wstrzymalam z wysylka .Dziekuje 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
kostas11
#21 Demiurg#

@brooklyn42 kasa za towar wpływa na wośp a za przesyłkę jest w zakładce Środki i historia operacji. Sprawdź bo albo klient nie wpłacił albo maila nie doszedł 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
brooklyn42
#8 Zapaleniec#

Oczywiscie za przesylke zaplace ,wylicytowana, kupujacy nie wybral platnosci  widnieje.

oznacz moderatorów
ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@brooklyn42  Popatrz w zakładkę zamówienia. Tam jeśli będziesz miał na zielono "opłacone" to znaczy ,że wpłata jest juz na koncie Fundacji a pieniądze na przesyłkę znajdziesz w swoim Allegro Finanse. Pozostaje Ci tylko przelać je na własne konto. Wygraną wysyłaj dopiero gdy aukcja będzie opłacona

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów
brooklyn42
#8 Zapaleniec#

Dziekuje Bardzo,jak dotad niestety wplaty nie ma .No coz? minely 3 doby od zakonczenia aukcji ,mam  nadzieje ze osoba ,ktora wylicytowala wywiaze sie .

 

oznacz moderatorów
ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@brooklyn42  Teoretycznie jeszcze ma czas na wpłatę. 7 dni powinno być opłacone. Nie musi natychmiast. Ale zdarzają się żartownisie co licytują i nie płacą. Szkoda, że Allegro jakoś nie mobilizuje takich delikwentów. Nawet nie przypomina o wpłacie co kiedyś robiono.

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów