anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ODWOŁANIE OFERTY PRZEZ KUPUJĄCEGO

EmausKluczbork
#8 Zapaleniec#

222.jpg

 

Kupujący c...4 chce odwołać ofertę. Co się stanie z ofertami, które go przebiły jeśli zgodzę się na jej odwołanie????

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@EmausKluczbork  Cena wróci  do tej sprzed jego licytacji jeśli jego ofertę odwołasz.

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@EmausKluczbork Skoro ktoś go przebił, to gdzie sens odwoływania? Przecież i tak jej nie wygra😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

EmausKluczbork
#8 Zapaleniec#

No właśnie nie wiem, dlatego wolałam się upewnić nim pochopnie coś zrobię 🙂 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@EmausKluczbork Wobec tego grzecznie mu wytłumacz, że nie ma potrzeby odwoływania jego oferty, skoro i tak już nie prowadzi w licytacji😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@Knowhere Nie prowadzi, ale kwota, którą zalicytował nie pozwala mu na udział w innej aukcji stąd rezygnacja. Musi wybierać która aukcja ważniejsza dla niego.

Przy sumach powyżej 10 tysięcy to popieram weryfikację,żeby nie podbijać czy licytować dla żartu, ale przy kwocie tysiąca wysyłać skan swojego dowodu, czy bawić się w jego jakieś zabezpieczenie nie każdemu się chce. Woli zrezygnować z licytacji

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Osobiście też bym bym poprosił o odwołanie swojej oferty jakby narzucono jakąś weryfikację.

oznacz moderatorów

starocerkiewny
#10 Popularyzator#

Skoro ktoś go przebija, to chyba wie, że ma pieniądze? Ja dla zabawy licytuję wiele rzeczy, ale na tyle, na ile mnie stać. Kupiłem już dzięki tej zabawie przeróżne ciekawe rzeczy za to niektórych, które chciałem nie kupiłem... ale każdy rachunek zawsze płaciłem. 

Weryfikacja tu na nic, tym bardziej że to przejaw niekompetencji i lenistwa allegro - szczególnie w przypadku, gdy ktoś ma podpiętą kartę płatniczą na stałe... to co oni weryfikują? 

Ja chciałbym za to zobaczyć SKAN DOWODU moderatorki, żeby się upewnić, że to nie stażystka po gimnazjum na śmieciówce...

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@ifonka-zaba Przy kwocie 1 tys. jest tylko weryfikacja sms-em😉

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@Knowhere Nie sprawdzałam. Na razie nie miałam takiej okazji. Coś tam licytnę, ale bardzo mało. Nie jestem w stanie przeglądać 2500 promowanych aukcji na 40 stronach.

Kiedyś mogłam sobie wypatrzyć jakąś perełeczkę wśród najnowszych lub w wyróżnionych aukcjach czy to użytkowników czy to sztabowych czy fundacyjnych. Teraz jak tego nie ma a tylko najnowsze promowane 40 stron a wśród jedne i te same aukcje Instacelebrytówz przewagą puszek różniących się tylko ceną to po prostu mnie mdli i odpuściłam. Ciekawe aukcje dla mnie musiałabym szukać na bardzo dalekich stronach które szybko znikają z listingu.

Nie jestem w stanie odnaleźć np. podobnej aukcji, która by mnie zainteresowała ale tylko na WOŚP bo przenosi mnie na komercję. To ja dziękuję za takie coś.

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

starocerkiewny
#10 Popularyzator#

Dokładnie mam to samo. WOŚP nierówno traktuje małych, sztaby i celebrytów... w efekcie trzeba dokonywać karkołomnych działań, by wylicytować ciekawą ofertę, setki ofert nie są klepane wyłącznie dlatego, że WOŚP chce dopieścić narcystyczną Warszawkę, więc zwykłe licytacje nie są w stanie się przebić. Nawet wyszukiwarka allegro to koszmar - żeby szukać nie po tytule a opisach trzeba "myk", ale pisanie do allegro to już zupełnie bezcelowe, tam rządzi korpotumiwisizm.

oznacz moderatorów

w.skrzypinski
#10 Popularyzator#

@ifonka-zaba 

Z braku Cafe 😛 piszę tutaj. Jak wczoraj poszło? Ja do dziś dochodzę do siebie, jeden przedmiot poszedł za ....5200 PLN, kolejny 1370. Tak dobrze nie było nigdy, mimo trudności i allegrowych kłód pod nogi.

oznacz moderatorów

browzur
#12 Orędownik#

@ifonka-zaba , ja też jestem ciekawy mojego startu w licytacji zestawu dla demonstant(ki)a. Jak zaglądałem ostatnio, to cena, jaką ostatni licytant podbił, to kwota 2950PLN. Jak czytałem w WOŚP, (oby było wpłacone, a niekoniecznie odebrane) to wróci na 30 finał do licytacji😍

oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@browzur to przez Fundację puszczałes?

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

browzur
#12 Orędownik#

@ifonka-zaba , po raz pierwszy się w to zabawiłem, ale zanim trafiłem na tego fanta, to wyświetlił mi się WOŚP z zaciągniętym fantem od OSK. Potem otrzymałem info na maila, że pierwszą kwotę z mojej licytacji (5 dych) ktoś przebił i się tak poturlało. Chyba więc to OSK będzie wysyłał licytantowi z najwyższą przebitką...tak to rozumiem, ale i tak mam mętlik.

oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@w.skrzypinski  Ja jeszcze jestem na ścianie płaczu, ale juz powoli zaczynam ogarniać. W nocy przesyłki spakowane-rano po bułeczki lece to i przesyłkom robię sio! żeby mi się nie zawieruszyły bo w trakcie pakowania do przeprowadzki jestem A juz taką "przyjemność: zaliczyłam w tym burdellu,Wystawiłam na Finał koszulkę PZPN cena oszalała.  Miał być Sex pistols  worek..i go wcięło,Obszukałam wszędzie gdzie tylko mogłam i nic.Dopiero Jak wzięłam sie za pakowanie koszulki to worek był przy niej, Wystawiłam, ale teraz to już po filipku za marne grosze pójdzie.

Zeszyty też szalały, Nawet nie zmogła je poproduktyzacja

Wyświetlało "najtaniej od" 2,4 (tam gdzie te moje na komercyjnym były kupowane) a ludziki płacili u mnie po 79 😀 Moje grajki są wspaniałe,Szkoda tylko,że uniemożliwiono dodatkowe wpłaty(bardzo trudno je zauważyć), Ba, i fant pozostawiano do dalszego grania to tez banan na buzi był gdy za wylicytowaną zetunię wpadła stoweczka

Nabralam rozpędu i mję się merdało....bazgrałam  nie ta ulice co miała byc..a potem z domu wydzwaniałam po pocztach coby poprawili i zdolne moje PzO są , pomogły wyłapały...

Koledze

Kultowy juz aniołek J.Shou 🙂 - wisiorek

poszedł za dobrą cenę. Drugi tez a ja dopiero mojego odnalazłam w którymś pudle. Juz chyba nie mam szans go przebić ceną😔😢

Kocham moich grajków- co rok przychodzą przywitają się, wygrają wpłacą i mówią,że dalej ma fant grać i za rok znów o mnie pamiętają

 

 

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

w.skrzypinski
#10 Popularyzator#

@ifonka-zabasuper, gratuluję! 🙂


Ja już nie mam takich stałych licytujących, a kiedyś się licytowało - a to u Ciebie, a to smjw (chlip) u mnie. Ech... No ale nie ma się co rozklejać, teraz mam "inny segment", lecz efekt jest przepiękny - praktycznie potroilem swój wynik z finału 2019 😮

Ja w tym finale zaliczyłem głupią wpadkę, napisałem do Kupujacego,ale na razie nie odpisuje. Dziś zadzwonię do niego, bo sprawę trzeba wyjaśnić.. Otoz:

- pan wygrał dwie aukcje, za (dla uproszczenia) 60 i 280 zl

- opłacił od ręki tę za 280,drugiej nie

- ja się pomyliłem i wysłałem mu przedmiot tańszy (głupi interfejs do inpost, zaciąga tylko nazwy użytkownika) 😛

- zaproponowałem, żeby opłacił tańszy przedmiot, a wtedy będę mógł wygenerować etykietę na droższy i wyślę go od razu

Więc teoretycznie zablokowałem go jak w szachach, ale z drugiej strony mogę oberwac negatywem, a tamto i tak będę musiał wysłać 🙂

 

 

oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@w.skrzypinski  To to życzę pomyślnego rozwiązania problemu..

Też miałam wpadkę, Wysłałam dwie wygrane, ale...jedną nie taką. Tą drugą ktoś inny wygrał. Musiałam mocno nakombinować aby wszystko trafiło tam gdzie trzeba, ale udało się dzięki pomocy kupującej co pomyłkową wygraną otrzymała.🙂

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

w.skrzypinski
#10 Popularyzator#

Dzięki, załatwione 🙂 Bardzo miły pan Allegrowicz

oznacz moderatorów

w.skrzypinski
#10 Popularyzator#

Też mam takie prośby, właśnie odwoływałem 3. ofertę. **piiip**yzm, ale nie mam czasu tłumaczyć co i jak i odwołuję 🙂

 

oznacz moderatorów