anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z zapisaniem szkicu/wystawieniem aukcji po dadaniu cennika dostawy

Client:89734507
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry. Próbuję wystawić aukcję dla WOŚP. W formularzu wystawiania udało mi się uzupełnić wszystkie niezbędne (jak mi się wydaje) pola oprócz części Dostawa i płatność. GDY wpiszę jakikolwiek cennik i czas dostawy (próbowałam zarówno z różnymi technikami jak i czasami) nie zapisuje mi się szkic oferty (szkic pozostaje taki sam jak przed wprowadzaniem zmian w tej kategorii). Gdy klikam na "zobacz podgląd oferty" otrzymuję komunikat "Nie można wyświetlić podglądu. Sprawdź wszystkie dane w formularzu i spróbuj ponownie", natomiast gdy wybieram opcję "wystaw przedmiot" wyskakuje komunikat "Podczas wznowienia oferty wystąpiły błędy" Co zrobić w takiej sytuacji? Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

krejzole
#14 Krzewiciel#

Olej to, wrzucisz moniaki na kweście do puszki.

oznacz moderatorów

Client:89734507
#8 Zapaleniec#

Chcę wystawić przedmiot, który sama zrobiłam specjalnie na tę okazję, więc nie, nie oleję paru ładnych godzin pracy.

oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

A to przepraszam, popieram rękodzieło- to chwalebne.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Client:89734507   Zacznij od stworzenia cennika dostawy tutaj :

https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/ustawienia-dostawy

Zakładka Dodaj nowy cennik, nazwij go i podczas wystawiania i wypełniania formularza podepnij go do aukcji.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Client:89734507
#8 Zapaleniec#

Tak właśnie zrobiłam, mam już stworzone kilka różnych cenników, bo myślałam, że może z cennikiem jest jakiś problem i próbowałam z różnymi, niestety nie pomaga.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Client:89734507  A próbowałaś tak jak niżej doradzała @la_nika :

" Spróbuj dodać województwo w formularzu wystawiania, aby to zrobić w "dostawa i płatność" w podpunkcie "wysyłka z" kliknij "zmień" i wybierz województwo. Daj proszę znać czy to pomogło. "  ?

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Client:89734507
#8 Zapaleniec#

Rzeczywiście! Zadziałało, serdecznie dziękuję za pomoc:) Tylko trochę szkoda, że formularz nie podaje jakiej informacji brakuje.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Client:89734507  Super. Cieszę się że zadziałało 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów