anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Weryfikacja licytującego

tom3czek17
#7 Wielbiciel#

Witajcie,

Wystawiłem na licytację WOŚP moto prezent przejażdżkę sportowym autem. Licytacja cieszy się sporym zainteresowaniem ale mam wątpliwości co do obecnie wygrywającego aukcję, obawiam się, że jego konto jest fałszywe. Licytacja kończy się jutro, czy jest możliwość weryfikacji licytującego lub ewentualnie odwołania jego oferty? Aktualna cena to nieco ponad 500 zł. Dodam, że w zeszłym roku wystawiałem 2 takie licytacje i niestety jedna z nich zakończyła się fiaskiem, ponieważ osoba która zaoferowała najwyższą kwotę miała konto z fałszywymi danymi.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@tom3czek17, czy mogę Cię prosić o podanie numeru tej oferty? Zweryfikuję to. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

Nie da się się jakoś powiadomić pozostałych, ze gdyby wygrywający nie wypalił to kolejny po nim ma prawo wykupić licytowaną rzecz po jego licytowanej wcześniej cenie?

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Po czym poznajesz że licytujący jest jakiś podejrzany ? 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@tom3czek17 Konta obu Kupujących, którzy licytują ponad tę kwotę w Twojej licytacji są w porządku. Na ten moment nie ma żadnych przesłanek, aby zakładać, że coś z nimi jest nie tak, więc możesz być spokojny. 

Będę bacznie wyglądać w Szczecinie fana lub fanki motoryzacji, który(a) wygra tę licytację 😉 Trzymam kciuki za dobry wynik! 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ a byłaś w starej zajezdni? Jest co pooglądać...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@pinsplash Jasne, bo mam ją prawie po sąsiedzku, ale zdecydowanie wolę osiągnięcia bardziej współczesnej motoryzacji takie jak Mustang z licytacji autora wątku 😊

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

tom3czek17
#7 Wielbiciel#

Bardzo dziękuje za pomoc i wasze zaangażowanie. Moje wątpliwości wzbudził nick licytującego klient:41697... natomiast aktualnie licytację  wygrywa ktoś inny. Do końca pozostało tylko 30 minut. Kwota robi wrażenie! Być może wystawie kolejną licytację z moto prezentem, jeśli macie ochotę zapraszam do licytacji, pozdrawiam:)

oznacz moderatorów