anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wystawienie aukcji na WOŚP

Ulysses-F16
#2 Obserwator#

Witam! @wosp 

Chciałem zapytać jak wystawić przedmiot-usługę na aukcji WOŚP? Konkretnie chodzi mi o aukcję przejażdżki samochodem zabytkowym, czy wystawić licytacje samodzielnie z własnego konta, czy przez waszą organizację WOŚP? (jak wtedy to zrobić?)Pytam ponieważ widzę, że są aukcję takie i takie... Jak lepiej?

Pozdrawiam

Łukasz W.

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

Client:79577720
#14 Krzewiciel#

@wosp 

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Przejażdżka takim sprzętem będzie fajną atrakcją a najlepszą reklamę będziesz miał jak wystawisz przez sztab WOŚP .Sam chętnie dołączę się do licytacji .

oznacz moderatorów

Ulysses-F16
#2 Obserwator#

Super, dzięki za odpowiedź! Ale jak to zrobić?

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Ulysses-F16 właśnie zauważyłem na swoim koncie, zaloguj się i znajdziesz pewnie to samo 🙂

frg.jpg

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

wosp
Dział aukcji WOŚP

Cześć!

Najlepiej będzie taką aukcję wystawić samodzielnie w kategorii 'kultura i rozrywka - wyjątkowe chwile'. To jest kategoria, w której znajdują się różne usługi 🙂

Innym rozwiązaniem będzie skontaktowanie się z najbliższym sztabem. Wyszukiwarka wszystkich sztabów znajduje się pod linkiem: https://www.wosp.org.pl/final/sztaby 

  Pozdrawiamy!
  Dział aukcji WOŚP
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@wosp Witam. Czy aukcje na WOŚP można wystawiać na normalnym allegro czy tylko na Allegro Lokalne? Chciałbym pomóc i wystawić wiele aukcji ale na normalnym jak dawniej a tu zacząłem wystawiać i mi się wyświetla że wystawiam na lokalnym a tam bym nie chciał.

oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@kolekcjoner608  Zaloguj się na zwykłe allegro a nie lokalne i dopiero wystawiaj z zakładki jaką wyżej pokazał kostas11.

Ewentualnie bezpośrednio z aukcje.wosp.org.pl

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

OK. Dzięki już kumam postaram się jak co roku wystawić kolejne kilkaset aukcji przy okazji zapraszam do wspólnego pomagania.

oznacz moderatorów

wosp
Dział aukcji WOŚP

Cześć,

najbezpieczniej tak, jak napisała @ifonka-zaba , jest wejść po prostu na aukcje.wosp.org.pl i tam kliknąć 'wystaw' na stronie głównej.
Wchodząc na allegro też możesz wystawić aukcję na rzecz orkiestry, kluczowe jest jednak aby wpisać cel 29. Finał WOŚP - Finał z głową 🙂

  Pozdrawiamy!
  Dział aukcji WOŚP
oznacz moderatorów