anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowane konto w licytacjach WOŚP, co mam zrobić?

basiorkowa90
#1 Nowicjusz#

Wystawiłam na licytację w tym roku 4 rzeczy, które już sprzedałam. Dzisiaj chciałam wystawić kolejną rzecz ale na końcu formularza wyskakuje mi błąd, że moje konto zostało zablokowane. Nie mam pojęcia o co chodzi? Nie wydaje mi się, żebym zrobiła coś niezgodnie z regulaminem żeby Allegro zablokowało mi konto. 

Co mam zrobić? 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Twoje konto nie jest zablokowane.

Jeśli chodzi o inne konto, pytaj Allegro o powód tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65&subjectId=fed698b4-f...

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@basiorkowa90 to dlatego, że masz zaległości w rachunkach z Allegro (dokładnie 24,27 zł). Powinnaś otrzymać od nas maila z informacją o tym. Wystarczy, że uregulujesz płatność, możesz to zrobić w zakładce Rozliczenia z Allegro, a w ciągu 24h blokada sprzedaży zostanie zdjęta. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@basiorkowa90Jak zawsze zdziwienie, a tu jednak zaległości, powinno być w mailu.

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@la_nika to może by zablokowany użytkownik wpłacić dobrowolnie tą kwotę (dokładnie 24,27 zł)

na wośp i będzie mógł dalej wystawiać oferty

oznacz moderatorów

starocerkiewny
#10 Popularyzator#

@la_nika  kolejny przykład PATOLOGII jakim jest wynik bezprecedensowego, obrzydliwego zlikwidowania wieloletnich kont na osobnym portalu i podpięcia akcji WOŚP pod komercyjny bajzel z cenzurą, rachunkami i fałszywymi weryfikacjami kont za pomocą skanów dowodów osobistych... 
To tylko pokazuje, że ludzie odpowiedzialni za akcje charytatywne w allegro nie mają kompetencji nawet do pilnowania parkingu na osiedlu.

oznacz moderatorów