anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana (dodawanie) zdjęć do licytacji, na którą już złożono ofertę

inle
#7 Wielbiciel#

Wrzuciłam trochę kiepskie zdjęcia, dziś zrobiłam nowe mając nadzieję na edycję ale jak się okazało w edycji nie pojawia się opcja wymiany zdjęć w licytacjach, do których ktoś już złożył ofertę. Pewnie bym sobie darowała ale to dla WOŚP i bez tych lepszych zdjęć efekty będzie marny. Co mogę zrobić?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

TOPe-commerce
#13 Ambasador#

Ogólnie nie ma takiej możliwości, może gdybyś przesłał do all zdjęcia i udowodnił że to ten sam produkt tylko lepsze zdjęcia to by podmienili, ale sam nic nie zrobisz @mr_oma  albo @la_nika   pomożecie?

oznacz moderatorów

inle
#7 Wielbiciel#

Dziękuję, spróbuję 🙂

oznacz moderatorów

markam43
#13 Ambasador#

@inle Wystawiasz na Lokalnie, więc nie możesz odwołać ofert. Jeśli zakończysz aukcję przed czasem, wygra ją osoba najwyżej licytująca w danym momencie. Oferty, w których nikt nie licytuje możesz zakończyć i wystawić je ponownie z lepszymi zdjęciami.

oznacz moderatorów

inle
#7 Wielbiciel#

Chodzi o aukcje na Charytatywni ale tak, niestety poznałam te obostrzenia za późno.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@inle niestety my również nie mamy możliwości edycji zdjęć jeśli pojawiły się oferty kupna. Nie przejmuj się jednak, te figurki są piękne, a zdjęcia wyraźnie to przedstawiają, jestem pewna, że pojawi się więcej ofert 🙂

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

inle
#7 Wielbiciel#

Dzięki 🙂

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@la_nika Rozumiem że w dalszym ciagu nie ma możliwości dodania zdjęć? ( ot kolejny babol do listy)

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Widocznie mają już dość hajsu i nie chcą zarabiać . Lepsze zdjęcia w licytacji ,większa kwota końcowa i więcej kaski z prowizji (na WOŚP niekoniecznie) ale na normalnych licytacjach .

oznacz moderatorów