anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Średni czas odpowiedzi w dyskusjach

dawal50
#14 Krzewiciel#

Czy do jakości sprzedaży liczy się tylko pierwsza odpowiedź w dyskusji do średniego czasu?

Nie wiem czy mam odpisywać na każdą wiadomość, która nie wymaga odpowiedzi

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

mdrogeria
#21 Demiurg#

musisz odpowiedzieć na każdą wiadomość nawet nie wymagającą odpowiedzi . To bzdura , ale brak odpowiedzi skutkuje włączeniem się pracownika allegro i dalszymi konsekwencjami .

oznacz moderatorów

dawal50
#14 Krzewiciel#

kupujący dopiero po 24 godzinach będzie mógł włączyć pracownika co właśnie w ostatniej wiadomości napisał. Chodzi mi tylko o to jak liczony jest średni czas odpowiedzi, a nie kiedy zostanie włączony pracownik.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

czytaj ze zrozumieniem cyt

,,musisz odpowiedzieć na każdą wiadomość nawet nie wymagającą odpowiedzi ,,

oznacz moderatorów

dawal50
#14 Krzewiciel#

dziwne by to było, bo "Średni czas odpowiedzi na wiadomości klientów" jest liczony tylko dla pierwszej odpowiedzi

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

tak dziwne , ale tak to działa . Trzeba napisać cokolwiek ... pozdrawiam , dziękuję itp .... 

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

najlepsze pytanie klienta ile poza allegro? nie odpowiesz źle odpowiesz że nie sprzedajesz poza allegro też źle (filtrowanie usunie taką odpowiedź) nie odpowiesz wcale też źle 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@dawal50 mówisz o mailach itp. to liczy się pierwsza odpowiedź nie musisz kończyć 🙂

Do dyskusji - sporu - problemu liczy się zakończona dyskusja przez kupującego 

Rozwiązana - Dyskusja, którą kupujący oznaczył jako rozwiązaną i zakończył.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

dawal50
#14 Krzewiciel#

Nie, o dyskusjach. Nie chodzi o kwestie zakończenia.

Odpisałem klientowi w dyskusji i po wymianie kilku wiadomości napisał "Ok więc poczekamy na Allegro". Czy mam odpowiedzieć na tą wiadomość by "Średni czas odpowiedzi w dyskusjach" się nie pogorszył?

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@dawal50 Tak, w dyskusjach masz odpowiedzieć na KAŻDĄ wiadomość. Jeśli chodzi o "pytanie do sprzedającego", to liczy się tylko czas odpowiedzi na pierwszą wiadomość.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

dawal50
#14 Krzewiciel#

@Knowhere a co jak klient napisze 2 albo 3 wiadomości naraz? albo allegro coś napisze czy tez allegrowi mam odpowiedzieć zawsze?

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@dawal50 Klient może napisać i 10 wiadomości pod rząd - ważne żebyś odpowiedział na ostatnią w czasie poniżej 24 godzin (przy czym najlepiej jak najszybciej, jeśli zależy Ci na statystykach). To samo tyczy się wiadomości od allegro.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów