anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[15.03.2023] Nie mogę poprawić oferty - Wypełnienie obydwu pól tax i taxSettings nie jest dozwolone.

MAMY ROZWIĄZANIE!
dkcomputers
#1 Nowicjusz#

Nie mogę poprawić oferty o co chodzi? jaki parametr musze zmienic ?  - Wypełnienie obydwu pól tax i taxSettings nie jest dozwolone.

oznacz moderatorów
47 ODPOWIEDZI 47
KAMEX_BMW
#7 Wielbiciel#

Mamy to samo od 5 minut  "Nie można wyświetlić podglądu - Wypełnienie obydwu pól tax i taxSettings nie jest dozwolone."

oznacz moderatorów
Methrylis
#13 Ambasador#

@ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  bo chyba nikt nie oznaczył, a tu nadal nic nie wiadomo

oznacz moderatorów
bugi_sklep
#9 Pomysłodawca#

Problem całego allegro padło wystawianie aukcji wszystkim globalny problem takie info po rozmowie z allegro tel

oznacz moderatorów
Methrylis
#13 Ambasador#

ale dobrze by było, by taka informacja trafiła do ludzi trochę szerzej, bo tak to każdy się zastanawia czy to od nich czy co się dzieje. 

oznacz moderatorów
anitrax
#8 Zapaleniec#

U nas tak samo

oznacz moderatorów
AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

Krem mnie zalewa, to samo mam i kicha.  Panie moderatorki, co jest grane ??????????

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

Pewnie nowy podatek w allegro 🤣

oznacz moderatorów
DobryChlopak85
#8 Zapaleniec#

Komunikat przy wystawianiu "Nie można wyświetlić podglądu - Wypełnienie obydwu pól tax i taxSettings nie jest dozwolone."
Przeszukuję formularz. Nie tylko nie wypełniłem, ale i nie ma takich pół.
Gdzie jest błąd.
Ps. Jestem sprzedającym na allegro od 14 lat. No brawa dla WAS ! W ułatwieniach naśladujecie nasz rząd.
Kiedyś proste i intuicyjne, dzisiaj droga przez mękę.

oznacz moderatorów
FRANKFK
#2 Obserwator#

Podczas wystawiania przedmiotu pojawił się w/w błąd. Wszystkie pola oznaczone są na zielono.

oznacz moderatorów
firmaatu
#8 Zapaleniec#

Mam problem z wystawieniem aukcji. Wyskakuje błąd o następującym komunikacie:

"Nie można wyświetlić podglądu - Wypełnienie obydwu pól tax i taxSettings nie jest dozwolone." Próbowałem majstrować przy polach ze stawką VAT, ale nic nie pomagało. Co zrobić?

 

@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
phu_kstanek
#9 Pomysłodawca#

Podczas modyfikowania oferty wystąpiły błędy - Wypełnienie obydwu pól tax i taxSettings nie jest dozwolone.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Dziękuję Wam za zgłoszenia. To problemy po naszej stronie, ale nasz zespół techniczny pracuje już nad ich naprawą. Przepraszamy Was za niedogodności. Gdy tylko dostanę potwierdzenie o rozwiązaniu błędu, wrócę tutaj z informacjami. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

jak w tytule, o co chodzi ? bo taki komunikat pojawia mi się podczas próby wystawienia oferty ??

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
NAWIGATOR_SKLEP
#1 Nowicjusz#

mamy ten sam problem , czy ktoś wie co jest przyczyną ? 

oznacz moderatorów
manta77
#7 Wielbiciel#

Wystąpił błąd - Wypełnienie obydwu pól tax i taxSettings nie jest dozwolone.

 

taki komunikat dostaje jak jak chcę wystawić aukcję 

oznacz moderatorów
DBS_Energy
#7 Wielbiciel#

Podczas kliknięcia wystaw przedmiot wyświetla mi się Wystąpił błąd - Wypełnienie obydwu pól tax i taxSettings nie jest dozwolone. Czy ktoś podpowie co robię źle? Nie mogę tego znaleźć co tu jest nie tak

oznacz moderatorów
Methrylis
#13 Ambasador#

Nic nie jest źle, to błąd ze strony allegro, bo każdemu ten błąd wywala. Ale niestety na razie nic nie wiadomo, nikt z allegro słowem się jeszcze nie odezwał.

oznacz moderatorów
DBS_Energy
#7 Wielbiciel#
dziękuję za informację
oznacz moderatorów
modosport-pl
#7 Wielbiciel#

Jakiś problem przy modyfikacji ofert ?

Nie można wyświetlić podglądu - Wypełnienie obydwu pól tax i taxSettings nie jest dozwolone.

 

Ktoś coś ?

oznacz moderatorów
Methrylis
#13 Ambasador#

To podobno ogólny błąd allegro, ale nic więcej niestety nie wiadomo.

oznacz moderatorów