anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

50zł Albo negatywny komentarz? Jak z taki mwogóle rozmawiać?

szczepekzecho
#8 Zapaleniec#

Jak w tytule dziś odebrał dywaniki, zaraz po tym Negat, + opinie o produkcie. że brudny towar i jakby używany.

Odpisałem na Negata że jeśli towar się nie podoba może odesłać.

Na to zmienił komentarz że jeszcze popękane, i założył dyskusję że chce 50zł.

Ja wolę żeby odesłał towar muszę sprzedać 3 kpl żeby tyle zarobić 😉

Po za tym na zdjęciach w opinii produktu pęknięć nie widać.

 

A Negata i tak będę mieć to już wiem z Autopsji. A to tego Jeszcze wysyp jego kolegów z podobnym roszczeniem.

 

Pytam co z takimi robicie?

ostatnio po sezonie użytkowania reklamacja mechanicznego uszkodzenia że za słaby a ewidentnie dywanik był rozerwany.

Naprawdę coraz trudniej jest handlować roszczeniowość zabija.

Jóź się zastanawiałem doliczyć z 10% i uznawać takie rzeczy ale wtedy nie sprzedam przez zawyżoną marżę. ;(

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Jeśli tak jest to kupujący powinien za to odpowiedzieć i nie przez jaki zakaz tu...tylko...

oznacz moderatorów

drekenzes
#17 Koryfeusz#

@szczepekzecho Od 21 października jest to niezgodne z zasadami Allegro, zgłoś Kupującego do Allegro. Możesz tutaj podać numer zamówienia i wezwać moderację - zadziałają w sprawie.

aazz.jpg

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów

szczepekzecho
#8 Zapaleniec#

Zobaczę co zrobi,

w dyskusji poprosiłem o odstąpienie od umowy i odesłanie towaru.

 

Co prawda o to samo prosiłem w odpowiedzi do komentarza i za to mam dyskusję.


A jakoś gdy piszę do suportu mam dziwne wrażenie 😅

Choć było by miło gdy takich ukrócili,

Jak słyszę bo zgłoszę do allegro że nie chcesz uznać reklamacji, np po 18 miesiącach użytkowania i widocznych śladach użytkowania reklamację właśnie na te ślady to nie wiem czy się śmiać czy płakać 🤔😅

Choć czasem dla poprawy humoru lubię poczytać komentarze, najlepsze są te w stylu wydałem kilka złotych, kupiłem najtańszy odpowiednik na rynku i on nie jest taki fajny jak ten z najwyższej półki  i to wina SPRZEDAJĄCEGO. 

Albo ocena dywaników gumowych do Leona,  3 Gwiazdki - "Korytka dobrze dopasowane, zbierają kurz - widac odciśnięte buty," 

Jeszcze muszę 20 lat przeżyć do Emertury ale chyba pójdę na Rentę bo nie wiedze siebie w tej pracy za 10 Lat 😂😂

Jestem tu już od prawie 21 Lat i powoli nie nadążam 😅

oznacz moderatorów

Yrecki_z_Jelonki
#9 Pomysłodawca#

Nie umiem zrozumieć.
Niby już każdy prowadzący działalność ma swoją księgową / doradcę podatkowego...
ale żeby mieć swojego firmowego prawnika, to już mało kto pomyśli.
Żenada.

oznacz moderatorów

szczepekzecho
#8 Zapaleniec#

Yerecki chyba za mały jestem na Prawnika na etacie - Taki może zarabiać więcej niż Ja aktualnie 😉  a z każdym **piiip**ółkiem biegać do Radcy czy Kancelarii mija się z celem.

Nie każdy prowadzi wielki e-commerce, może jestem przez to żenujący, ale robię co umiem  i najlepiej jak umiem ☺

 

oznacz moderatorów