anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

6 styczeń - dla algorytmu to dzień wolny czy jednak nie?

DIAMANTI_PL
#8 Zapaleniec#

Czy Allegro dzisiejszy dzień (znów) liczy jako roboczy? Na aukcjach z wysyłką 24h mam wszędzie informację, że produkt dotrze do klienta w poniedziałek co w praktyce oznacza, że dziś zamówiony towar muszę nadać jutro, a o ile się nie mylę to powinno być tak jak w przypadku zakupu w niedzielę gdzie zakup traktowany jest przez algorytm jak sfinalizowany w pierwszy dzień roboczy (czyli w poniedziałek) i wówczas mam czas na nadanie paczki z deklaracją "24h" do wtorku więc analogicznie dziś zakupione produkty powinny mieć czas na nadanie do poniedziałku, a nie do jutra.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@DIAMANTI_PL nie dziś (6 stycznia) liczymy jako święto, a jutro 7 stycznia jako dzień roboczy, dlatego przesyłki z deklarowanym czasem wysyłki 24h powinieneś nadać jutro. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

DIAMANTI_PL
#8 Zapaleniec#

Czy Pani moderator jest pewna tej odpowiedzi? Czyli zakup w niedzielę z terminem 24h także winien być nadany w poniedziałek? Otrzymałem wcześniej inną odpowiedź od Allegro w tej kwestii (zakup w dzień wolny od pracy jak niedziela jest traktowany jak zakup w poniedziałek i na aukcjach potencjalny kupujący widzi, że paczka powinna być u niego w środę).

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@DIAMANTI_PL przewidywany czas dostawy w weekendy wyliczamy w inny sposób. Opieramy się  o Twoje statystyki, które wyliczamy na podstawie zamówień złożonych w weekendy. Czyli abyśmy pokazali (w przypadku zamówień w weekend) przewidywaną dostawę we wtorek to większość zamówień w ciągu ostatnich 30 dni powinna dojść do klientów w wyznaczonym czasie czyli paczka musi zostać wysłana przez Ciebie w poniedziałek. W Twoich ofertach z deklarowaną wysyłką w ciągu 24h  przewidywany czas dostawy to poniedziałek- wtorek.  Żeby przesyłka doszło do kupującego w poniedziałek powinieneś nadać ją jutro. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów