anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Abonament podstawowy

petinek_pl
#12 Orędownik#

Witam, allegrowicze czy używacie tego abonamentu czy nie macie żadnego?Koszty tak rosną że zastanawiam się nad rezygnacją, jedyne w czym pomaga to że klienci widza status zamówienia ale czy to niezbędne? Bez abonamentu jaką informację o statusie widzi kupujący?I czy to powoduje jakieś dodatkowe opłaty jego brak?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

mdrogeria
#21 Demiurg#

Bez abonamentu będą naliczać 1 zł opłaty trajsakcyjnej 

oznacz moderatorów

drekenzes
#17 Koryfeusz#

@petinek_pl Z małymi wyjątkami jak kolekcje, to bez abonamentu płaci się 1 zł od każdej sprzedanej oferty.....

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@petinek_pl Cześć. 🙂 Wszystkie benefity z posiadania abonamentu podstawowego znajdziesz tutaj: 

ko_alka_0-1715616275646.png

Oprócz tego bez aktywnego abonamentu pobierane są jednostkowe opłaty transakcyjne (1zł od każdego zakupu w ofercie). 

oznacz moderatorów

petinek_pl
#12 Orędownik#

....

oznacz moderatorów

drekenzes
#17 Koryfeusz#

@petinek_pl Nie martw się, wkrótce może być jeszcze gorzej - jeśli wprowadzą inne pomysły, jak pozostawienie wyłącznie widoku produktowego. Ankiety wysłane, testują czy nie stracą na wyróżnieniach.

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów

petinek_pl
#12 Orędownik#

@drekenzes nie wiem czy moze byc gorzej, bo obecnie jest juz tragedia. Zmuszają sprzedawców do wszystkiego. Nie mam prawa wybrac czego chcę tu używac ani wybrac nawet kuriera który mi odpowiada, obecnie mam kilku kurierow z czego polowa nie odbiera mi paczek i mam same problemy, doszl do tego ze nawet godziny otwarcia sklepu bede musiała zmienić pod przewozników allegro..nie moge nadawac jak chce ani kiedy chce ani nawet zrezygnowac z czego chcę bo wszedzie ukryte kary za to a jak sie nie wybierze niby dobrowolnie tego co zyczy sobie allegro to odbierają wszystko i sprzedazy brak. Narzucanie woli we wszystkim.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@petinek_pl jak idziesz do sąsiada pobwawić się w piaskownicy to musisz przystać na jego warunki , możesz też iść do innej ... MNIE TEŻ SIĘ TO NIE PODOBA , ALE CO MAM ZROBIĆ NA 5 LAT PRZED EMERKĄ !!!

oznacz moderatorów

petinek_pl
#12 Orędownik#

@mdrogeria owszem. Szkoda tylko,że to jedyny mono i wyboru nie ma. A i ludzie chcą tylko tu kupować bo mają wszystko mimo wyzszych cen.. jak tu w ramach allegro protect zwracaja pieniądze kupującemu mimo ze odesłał zniszczony produkt..dziwic się ze kazdy tu chce kupowac..

oznacz moderatorów

Prestige1238
#8 Zapaleniec#

najlepiej kupić poużywać i odesłać sprzedający jest tutaj nikim bo kasę i tak trzeba oddać

oznacz moderatorów

NajlepszyComPL
#12 Orędownik#

@petinek_pl Nie bądź pesymistą. Pesymista mówi, że nie może być gorzej. Optymista: może, może. Ja jestem optymistą - zawsze może być gorzej 😅

 

*** SZTUCZNA inteligencja NIE DORÓWNA nigdy NATURALNEJ głupocie 😉
oznacz moderatorów

drekenzes
#17 Koryfeusz#

@NajlepszyComPL Coraz bliżej jest lipiec.... co roku w lipcu odpalali jakąś petardę uderzającą w sprzedawców. Myślę ze w tym roku dotrzymają tradycji.....

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów