anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

adres kupca

Client:104235728
#7 Wielbiciel#
Dzień dobry! Uzgodniłem z kupcem Panem Zbigniewem [edycja] że wysle zegarek SŁAWA LISTEM POLECONYM do tego potrzebny jest adres prywatny a tu podany jest adres oto taki!
Paczkomat KOD06M
Drzewicka 1 A
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Czy posiadacie allegro ten adres? Bo nie mam kontaktu, nie odbiera telefonu ani watchsapa!
oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:104235728 opłacony masz zakup ?

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Client:104235728  Przecież ten adres to paczkomat InPost.  Musisz zarejestrować się na stronie InPost,  otworzyć zakładkę Menager, tam opłacić wygenerować etykietę, zanieść pacuszkę do najbliższego paczkomatu.

Przesyłka dojdzie ale musi być jeszcze numer telefonu odbiorcy żeby go powiadomili.

Mam nadzieją że zapłacił za przesyłkę?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@br. tak , tylko istotne jakim kanałem autor wątku otrzymał ten adres , stąd moje pytanie .

oznacz moderatorów

Client:104235728
#7 Wielbiciel#

To wiadomosc od ALLEGRO - SPRZEDAŁEŚ I TAKI ADRES OT CO!

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Client:104235728 , @mdrogeria   No tak, przecież jeśli klient kupił legalnie poprzez Allegro to masz powiadomienie mail i w mailu są wszystkie jego dane adresowe. 

Jeżeli nie podał prawdziwych danych to bezpieczniej byłoby po prostu nie wysyłać. Weryfikacja kupujących praktycznie nie istnieje.

Ale jeśli się nie wyśle to wtedy trzeba oddać pieniądze.

oznacz moderatorów

Client:104235728
#7 Wielbiciel#

Wiem, że to paczkomat dlatego zadałem pytanie o.....adres prywatny!

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:104235728 jeśli transakcję masz opłaconą to klient wybrał dostawę do paczkomatu .

oznacz moderatorów

lagobonito
#9 Pomysłodawca#

Jeśli zamówienie jest opłacone , to jest to adres  dostawy do Paczkomatu Inpost. Jesli tak wskazał kupujący w formularzu dostawy, to po co pytanie o adres prywatny (może kupujący nie chce go ujawniać) ? 

Prawie 90% klientów Allegro wybiera dostawę do paczkomatów, więc co w tym dziwnego ?

 

oznacz moderatorów