anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aktywacja sprzedaży zakupem nie działa

Client:82050183
#7 Wielbiciel#

Pomimo dokonania zakupu poprzez przelew Allegro finanse nie została aktywowana możliwość sprzedaży na koncie. Co jest przyczyna?

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

Client:82061532
#8 Zapaleniec#

nie wiem ale tez chcialabym wiedziec

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Client:82061532
#8 Zapaleniec#

Pytalam, nie dostalam zadnej sensownej odpowiedzi

oznacz moderatorów

Client:82050183
#7 Wielbiciel#

Ja również nie uzyskałem rozwiązania. Przypuszczam, ze to jakieś opóźnienia ze strony operatora payu, bo pani na czacie zapewniała mnie o tym, ze aktywacja przez zakup nadal jest jednym ze sposobów

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:82061532 O problemach związanych z aktywacją sprzedaży napisałam powyżej, ale dla Ciebie mam jeszcze wiadomość w innej sprawie.  Weryfikacja Twoja konta do wypłat została odrzucona ponieważ rachunek bankowy, który wskazałaś należy do innej osoby. Aby werfyfikacja przebiegła pomyślnie, musisz być podać rachunek, którego jest właścicielką lub współwłacicielką. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:82050183 jakiego zakupu? Mam wrażenie, że mylisz pojęcia. Jeśli chcesz zacząć sprzedawać zacznij od tego artykułu.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

Client:82050183
#7 Wielbiciel#

Jednym ze sposobów aktywacji konta do sprzedaży jest zakup dowolnego przedmiotu, pod warunkiem jeśli płatność obsługuje Allegro finanse. Gratuluje wiedzy moderatorom xd

oznacz moderatorów

Client:82061532
#8 Zapaleniec#

Tak, zakupu na allegro tak jak w punkcie 3 ''zapłata za przedmiot''. Jak jest napisane, moje konto powinno być automatycznie aktywowane.screen.png

oznacz moderatorów

Client:82100034
#4 Eksplorator#

Dokładnie nawet admini nie wiedzą jak działa allegro...Masakra na czacie to rozmowa wygląda jak z małpami w zoo.Miejmy nadzieje że jest tam ktoś ogarnięty i to naprawi wkońcu

oznacz moderatorów

Client:82050183
#7 Wielbiciel#

Najlepsze jest to ze brat rano aktywował około 10 i automatycznie  po zakupie miał maila ze może zacząć sprzedawać na Allegro. Ja chciałem zrobić to 2 godziny później na swoim koncie i niestety już się nie dało. Nie wiem, co jest przyczyna 

oznacz moderatorów

Client:82100034
#4 Eksplorator#

Myśle że to jakiś problem techniczny po stronie payu już z tydzień temu był ten sam problem ale naprawili po paru godzinach a dzisiaj nikt nic nie wie i ogólnie fajne te allegro.....

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:82100034 @Client:82050183 Potwierdzam, pojawiają się problemy techniczne związane z aktywacją konta podczas zapłaty za przedmiot. Pracujemy nad rozwiązaniem tej sytuacji, przepraszam za dotychczasowe niedogodności. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów