anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aktywacja sprzedaży zakupem nie działa?

Client:104332014
#7 Wielbiciel#

Pomimo dokonania zakupu poprzez przelew Allegro finanse nie została aktywowana możliwość sprzedaży na koncie. Co jest przyczyną? Dane oczywiście takie jak zawsze, poprawne. 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:104332014 Płaciłeś z konta bankowego o takich samych danych osobowych, jak dane osobowe konta Allegro? To warunek. Kiedy płaciłeś? To może potrwać około 3 dni. 

oznacz moderatorów

Client:104332014
#7 Wielbiciel#

Chodzi mi o automatyczne potwierdzenie przy zakupie za przedmiot. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Mi też o to chodzi. 

oznacz moderatorów

Client:104332014
#7 Wielbiciel#

Zawsze jak kupiłem coś, oplacilem z nowego konta to automatycznie po minucie dwóch otrzymywałem email zacznij sprzedawać. Teraz jakieś problemy jak próbuje któryś raz z kolei w odstępie paru dni. A wszystko robię tak jak zawsze. 

oznacz moderatorów

FishBeat
#12 Orędownik#

Najpewniej chodzi o to, że żeby móc w ten sposób aktywować sprzedaż należy wykonać płatność przez PayU, a pewnie miałeś wybrane domyślnie przelewy24. Można to przeoczyć łatwo gdyż wybrany operator płatności jest szarym kolorem na białym tle zaraz pod wyborem rodzaju płatności (karta, blik, przelew)

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:104332014 Cześć. W tej sprawie skontaktuj się z nami przez ten formularz: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=6a7ab6d0-2364-4a46-86ff-3aafcca487ab&subjectId=2aad59dd-2... 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów