anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

allegro blokuje autoresponder

orbitkownia_pl
#11 Animator#

po długiej konwersacji z działem technicznym operatora konta pocztowego , doszliśmy do wniosku że od jakiegoś czasu allegro blokuje odpowiedzi automatyczne ustawione w autoresponder np na czas urlopu, do moich klientów nie dochodzą wiadomości , sprawdziliśmy z kilku kont znajomych, bezpośrednio dochodzą jak ktoś zada pytanie przez allegro nie dochodzą, więc niestety ludzie 24 godz na dobę trzeba sprawdzać maile bo jakość sprzedaży spadłą mi na łeb na szyję w 1 miesiąc bo uwaga 1 osoba z trzech nie dostała odpowiedzi w ciagu 24 godzin (pytanie brzmiało poproszę kolor np czerwony)

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

Wszystko dla dobra sprzedawców😂.

oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

Też to zauważyłem, gdy chciałem ustawić na otwierane dyskusje i zadawane pytania. Nie da się, ale przejdzie za drugim razem gdy ktoś odpowie na wcześniejszą naszą ręczną odpowiedź.

Cos mi się wydaję że bez API nie pójdzie. Możesz skorzystać z zewnętrznych rozwiązań, znalazłem już od 10 zł miesięcznie na jakimś aleresponder czy coś, ale jeszcze nie testowałem

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

No i wyjedź teraz na wakacje gdzieś poza zasięgiem internetu i masz na koncie pozamiatane .Teraz gdzieś jadąc to trzeba będzie wynajmować kogoś zaufanego do śledzenia poczty .Urlop przestaje być urlopem.

oznacz moderatorów